skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Rozpocznij sezon z Adamem Małyszem i Neckermann Podróże w Maso Corto

2017.11.07
Rozpocznij sezon z Adamem Małyszem i Neckermann Podróże w Maso Corto
Kliknij, aby powiększyć.
Rozpocznij sezon z Adamem Małyszem i Neckermann Podróże w Maso Corto
Sezon zbliża się dużymi krokami - warto więc zastanowić się, jak go rozpocząć. Neckermann Podróże zaprasza na dziesiątą edycję Skiopening - imprezy, która już na stałe wpisała się do kalendarza grudniowych imprez narciarskich. Tym razem zimę powitamy w Maso Corto - znanym i lubianym przez Polaków ośrodku w Południowym Tyrolu, a gościem specjalnym wydarzenia będzie - tak jak w ubiegłym roku - Adam Małysz. Napisaliśmy "powitamy" - nie zabraknie nas bowiem 10-17 grudnia w Maso Corto: będziemy Wam relacjonować najciekawsze wydarzenia Skiopening 2017.
O tym, że sezon warto rozpocząć nie tylko w pięknym (i śnieżnym!) miejscu, ale także w doborowym towarzystwie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W ubiegłym roku przekonaliśmy się, że Skiopening, organizowany przez jedno z największych polskich biur podróży - Neckermann Podróże, spełnia obydwa te warunki. (Naszą relację z ubiegłego roku możecie przeczytać tutaj). Kiedy więc termin kolejnej edycji był już znany, bez zastanowienia wpisaliśmy ją do naszego kalendarza imprez obowiązkowych! Świetna organizacja, rodzinna atmosfera, dobra zabawa, narty w słońcu - wszystko to przeżyliśmy w ubiegłym roku, i na to tez nastawiamy się w tym sezonie.

Nie bez znaczenia jest także obecność na imprezie Adama Małysza, który nie tylko jest legendą polskiego sportu, ale przede wszystkim wspaniałym kompanem, otwartym i życzliwym dla wszystkich uczestników imprezy. Sam zresztą również doświadczył w ubiegłym roku wielu pozytywnych wrażeń:

- Emocje były bardzo duże, było ciekawie, dużo by opowiadać - fajna impreza! Przede wszystkim byłem zaskoczony, że z biurem podróży można tak miło spędzić czas. Duże wrażenie zrobiła na mnie grupa, która była jak rodzina. Nikt nie był z boku, a wspaniała atmosfera powodowała, że czuło się tam tak, jak na wyjeździe rodzinnym - tak ubiegłorocznySkiopening z Neckermannem podsumował Adam Małysz. Cóż, nic dodać, nic ująć…

Maso Corto
Maso Corto

Tegoroczna, dziesiąta jej edycja odbędzie się w dniach 10-17 grudnia we Włoszech w Tyrolu Południowym, w popularnym wśród fanów sportów zimowych kurorcie Maso Corto. Położona na wysokości 2 tys. metrów, u podnóża lodowca Hochjoch (3280 m n.p.m.) miejscowość, oferuje doskonałe warunki narciarskie pozwalające na korzystanie z całego wachlarza atrakcji. Jako ośrodek lodowcowy właściwie daje gwarancję śniegu, co jest - jak wiemy z doświadczenia ostatnich lat - szczególnie ważne w grudniu, kiedy w niżej położonych ośrodkach narciarskich warunki nie zawsze są takie, jakich oczekiwalibyśmy.

Ideą Skiopening jest połączenie sportowych emocji na stoku z apres ski i wieczorną rozrywką, których z pewnością nie zabraknie. Głównym partnerem wydarzenia jest sieć sklepów sportowych Ski Team, który przygotował wiele atrakcji. Będą to m.in.: testy nart firmy Volkl z możliwością zakupu najnowszych modeli w atrakcyjnych cenach, pokaz mody narciarskiej Spyder połączony z konkursem, w którym będzie można wygrać stylową odzież sportową, a także zawody narciarskie pod czujnym okiem Adama Małysza. Relacje na żywo ze stoku, a także oprawę muzyczną wydarzenia, w tym Apres-Ski-Opening Party - imprezę otwarcia sezonu - zapewni partner medialny radio ESKA.

W dniach 6-24.11.2017 można wygrać podwójny wyjazd na Skiopening biorąc udział w radiowym konkursie. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj www.eska.pl/skiopening. I oczywiście słuchając radia ESKA!

Maso Corto
Maso Corto

Podczas imprezy Neckermann Podróże zapewnia elastyczne długości pobytów oferując noclegi w Maso Corto w 3-gwiazdkowym Blu Hotel Senales położonym na wys. ok. 2000 m.n.p.m. w dolinie Schnalstal, przy kolejce na lodowiec. Przykładowo - 4-dniowy wyjazd na Skiopening z 3-dniowym skipassem to koszt od 1452 zł/os. z dwoma posiłkami, natomiast 7-dniowy z 6-dniowym skipassem to koszt 2503 zł/os. Imprezę ubezpiecza firma Allianz. Dla tych, którzy zarezerwują wyjazd na Skiopening do 15.11.2017 r. czekają vouchery o wartości 500 zł na zakupy w sieci sklepów Ski Team.

Neckermann Podróże jest największym organizatorem imprez narciarskich wśród polskich touroperatorów. Szukający sprawdzonej bazy noclegowej w europejskich kurortach, znajdą w najnowszej ofercie biura podróży ponad 1000 obiektów, w tym apartamenty bez wyżywienia, hotele i pensjonaty w najlepszych lokalizacjach we Włoszech, w Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, na Słowacji i w Polsce. Neckermann Podróże dodatkowo oznacza i wyróżnia obiekty położone przy stokach (ski in/out), a także blisko lodowca. Na narciarzy czeka szereg udogodnień i bonusów - to m.in. gwarancja śniegu oraz zniżki w szkółkach narciarskich i wypożyczalniach sprzętu (do 20%). W ofercie touroperatora znajdziemy także propozycje ze skipassem w cenie. Istnieje również możliwość ich zakupu już w biurze podróży po preferencyjnych cenach. W ponad 300 ośrodkach biuro podróży zapewnia bezpłatny pobyt dzieciom nawet do 15 lat.

Więcej informacji na stronie:www.neckermann.pl/lp/skiopening

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #neckermann #maso corto #adam małysz #otwarcie sezonu

powrót

Zobacz
Maso Corto miejsce na majowe narty
Maso Corto miejsce na majowe narty
Maso Corto miejsce na majowe narty
Jesień w Maso Corto - Południowy Tyrol, Włochy
Jesień w Maso Corto - Południowy Tyrol, Włochy
Jesień w Maso Corto - Południowy Tyrol, Włochy
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com