skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Ruszają trasy narciarskie na Palenicy!

2018.01.20
Ruszają trasy narciarskie na Palenicy!
Kliknij, aby powiększyć.
Ruszają trasy narciarskie na Palenicy!
Palenica jest już gotowa na przyjęcie narciarzy i snowboardzistów! Uruchomione zostały dwie trasy: łagodna Szafranówka - dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na nartach oraz Palenica II, którą szczególnie upodobały sobie rodziny z dziećmi.
Szczawnica to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Miejscowość znana jest przede wszystkim jako jeden z najstarszych kurortów uzdrowiskowych w Polsce. Zachwyca pięknymi krajobrazami Beskidu Sądeckiego oraz walorami leczniczymi, a w zimę słynie z narciarstwa na Palenicy.

Zobacz także:

Ośrodek Palenica oferuje zróżnicowane trasy, znakomicie przygotowane do jazdy - wszystkie są sztucznie naśnieżane i ratrakowane. Dwie z nich zostały już uruchomione. Początkujący swoją przygodę z nartami mogą zacząć na Szafranówce - to ponad 350 metrowy, łagodny, oświetlony zjazd. Palenica II natomiast to prawie dwukilometrowa, oświetlona trasa dla średnio
zaawansowanych, którą chętnie wybierają rodziny z dziećmi.

- To stok, na którym nie będą się nudzić także doświadczeni narciarze. Przy dolnej stacji kolei krzesełkowej znajduje się także wypożyczalnia i serwis sprzętu oraz klimatyczna restauracja "Pod Kolejką". To idealne miejsce, aby po całym dniu spędzonym na stoku odpocząć w cieple, przy smacznym, domowym posiłku - mówi Łukasz Chmielowski z Polskich Kolei Linowych.
Na Palenicy rodziny z dziećmi mogą liczyć na specjalne promocje. Polskie Koleje Linowe przygotowały skipassy rodzinne, które można zakupić w kasach biletowych, w sklepie internetowym lub w biletomatach.

- Skipassy najlepiej kupić przez internet, aby nie tracić czasu na stanie w kolejkach. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.pkl.pl i zakupić kartę PKLpass. Z tej karty można korzystać przez wiele sezonów, również w innych ośrodkach Polskich Kolei Linowych - dodaje Łukasz Chmielowski z PKL.

PKLpass można zakupić w kasach oraz w biletomatach lub zamówić na stronie www.sklep.pkl.pl. Karta obowiązuje w ośrodkach Kasprowy Wierch i Gubałówka w Zakopanem, Jaworzyna Krynicka i Góra Parkowa w Krynicy Zdrój, na Palenicy w Szczawnicy, na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim i w tym sezonie narciarskim również na Mosornym Groniu w Zawoi. Dodatkowo po zarejestrowaniu PKLpass w sklepie online, otrzymuje się 10% zniżkę na zakup każdego następnego skipassu.

PKL uruchomiły także aplikację mobilną PKLpass, dzięki której za pomocą smartfona można sprawdzać ceny i promocje oraz warunki narciarskie i pogodowe panujące w Palenicy i w pozostałych ośrodkach firmy.

Tagi: #ośrodki narciarskie #polska #narty #palenica #szafranówka #czynne trasy #warunki narciarskie

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019