skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Ski amadé: Ladies Week i darmowe skipassy dla najmłodszych

2008.03.29
Pięć należących do Ski amadé regionów, czyli salzburski Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkönig i Großarltal, oferuje doskonałe warunki do wiosennego szusowania w słońcu. Dzięki efektywnym systemom naśnieżania stoki pozostają tutaj białe aż do wiosny. Ale to oczywiście nie wszystko: w ramach Ladies Week i Wielkanocnej Akcji Rodzinnej Ski amadé rozdaje w prezencie karnety narciarskie.
Ski amadé to naprawdę wielka (i to w dosłownym znaczeniu) narciarska przyjemność - narciarze mają tu do dyspozycji 860 kilometrów tras i 270 wyciągów - wszystko to dostępne w ramach jednego karnetu w odległości niespełna godziny jazdy od mozartowskiego miasta Salzburga.
Naśnieżanie w Ski amadé odbywa się niemal w 80 proc. mechanicznie, dzięki czemu stoki zachowują pierwszorzędnej jakości pokrywę śnieżną aż do wiosny. Wszysko po to, aby mogli oni w pełni korzystać z uciech wiosennego szusowania w słońcu.

W okresie od 29 marca do 5 kwietnia 2008 w Ski amadé trwać będzie Ladies Week. Wszystkie panie otrzymują gratis 6-dniowy karnet narciarski, pod warunkiem skorzystania z pakietu pobytowego "Ladies Week"- Special, obejmującego zakwaterowanie w którymś z uczestniczących w promocji pensjonatów lub hoteli.
W ramach pakietu panie będą mogły przez cały jeden dzień swego pobytu testować bezpłatnie narty, a nazajutrz towarzystwa dotrzyma im na stoku profesjonalny instruktor narciarski. W tym terminie przewidziane są również dodatkowe atrakcje, takie jak choćby pokazy mody, wieczory w tradycyjnych alpejskich chatkach i nocne wędrówki z pochodniami.
Zobacz szczegóły oferty

Od 15 marca do zakończenia sezonu w Ski amadé trwa również tzw. Wielkanocna Akcja Rodzinna. Nawet obecnie - mimo, że święta już za nami - korzystać można z tej atrakcyjnej oferty. Wszystkie dzieci do 15. roku życia jeżdżą na nartach gratis, o ile jedno z rodziców wykupi obowiązujący w tym samym terminie 6-dniowy skipass. Oferta dotyczy całego obszaru Ski amadé.

W Ski amadé na bardzo korzystnych cenowo warunkach można również spędzić rodzinny weekend. Przez cały sezon w ramach Junior Weekend Discount dzieci w soboty i niedziele płacą za skipass jedynie 13 EUR za dzień, młodzież zaś - tylko 22 EUR dziennie. Oznacza to rabat sięgający nawet 35 proc., i to przez całą zimę.
Jest również ciekawa oferta dla rodzin z więcej niż dwojgiem jeżdżących na nartach dzieci. Wystarczy, że jedno z rodziców zapłaci za swój karnet, a wówczas trzecie i każde następne dziecko będzie mogło otrzymać skipass darmowy.
Zobacz szczegóły oferty dla dzieci i rodzin

Więcej: www.skiamade.com

skionline.pl

powrót

Zobacz
Stacje: Grossarltal
Stacje: Gastein
Stacje: Ski amadé
Schladming grudzień 2007
Schladming grudzień 2007
Schladming grudzień 2007
Schladming - Planai
Schladming - Planai
Schladming - Planai
Schladming Hochwurzen
Schladming Hochwurzen
Schladming Hochwurzen
Galeria: Schladming
Schladming
Schladming
Schladming
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com