skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Ski amadé Ladies Week powraca

2018.11.19
Ski amadé Ladies Week powraca
Kliknij, aby powiększyć.
Ski amadé Ladies Week powraca
"1+1 gratis" - tak brzmi hasło Ladies Week. Teraz z tej wyjątkowej oferty mogą skorzystać przedstawiciele obydwu płci. Przez dwa sezony zimowe popularna oferta Ladies Week nie gościła w ofercie Ski amadé. Najnowsza edycja Ladies Week jest skierowana zarówno do pań jak i panów.

Zobacz także:

Bez względu na płeć, w terminie od 23 marca do 30 marca 2019 r., przy rezerwacji tygodniowego pakietu w pokoju dwuosobowym w jednym z uczestniczących w promocji Ladies Week obiekcie, goście otrzymają za darmo jeden 6-dniowy karnet narciarski. To podwójna frajda z jazdy na nartach w największym w Austrii eldorado narciarskim. Oprócz drugiego karnetu narciarskiego w prezencie, region wypoczynkowy Schladming-Dachstein oferuje w ramach oferty Ladies Week atrakcyjny program dla pań. Tygodniowa promocja rozpocznie się oficjalnie koncertem 23 marca w parku Mistrzostw Świata Planai. Natomiast 26 marca już po raz drugi wręczona zostanie nagroda muzyczna smago!-Awards. Podczas spotkania najlepszych twórców sceny szlagierowej i folkowej wielkie gwiazdy z Austrii, Niemiec, Tyrolu Południowego i Szwajcarii gwarantują godziny pełne najlepszej rozrywki w gospodzie Hohenhaus Tenne.

Oprócz tych dwóch dużych wydarzeń muzycznych udać się będzie można także na imprezy, wypróbować najnowszy sprzęt narciarski, pójść na wyprawę z żeńskimi przewodnikami dla pań i oczywiście także dla panów, spędzić zabawny wieczór w chacie, udać się na wędrówkę z pochodniami, skorzystać ze specjalnych ofert spa w hotelach lub wybrać się na jedno z innych wydarzeń podczas tygodnia Ladies Week.

Więcej informacji na stronie: www.schladming-dachstein.at

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #austria #styria #narty #ladies week #ski amade #schladming

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Wybieramy najlepszą stację narciarską w Polsce - głosuj
Booking.com