skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Ski amade: perspektywa udanej zimy!

2005.11.12
fot. Ski amade
Salzburger Sportwelt, Schladming - Dachstein Tauern, Gastein, Hochkoenigs Winterreich i Grossarltal to ośrodki należące do jednego z najbardziej rozległych regionów narciarskich Austrii - Ski amade. Ośrodki położone są w samym centrum Alp, zaledwie dwie godziny jazdy samochodem z Monachium.
Ski amade warto zwiedzić na nartach w okresie poza głównym sezonem: cena karnetu narciarskiego wynosi wtedy EUR 159,00 (dzieci EUR 81,00). Karnet uprawnia do korzystania z 860 km tras i 270 wyciągów w obrębie 5 regionów narciarskich.

Trasy regionu Ski amade położone są na wysokości 2.700 m n.p.m., a dzięki dodatkowemu naśnieżaniu armatkami, śnieg jest tu zawsze gwarantowany. Forme szlifują tu m.in. Hermann Maier, Andreas Schifferer, i Michael Walchhofer.
Przed sezonem 05/06 na udoskonalenie istniejącej infrastruktury Ski amade przeznaczyło 42 mln EUR. Obecnie ponad 70 proc. tras może być sztucznie naśnieżanych. W każdym z ośrodków znajdują się wypożyczalnie sprzętu , szkółki narciarskie, oraz kasy, gdzie można nabyć karnety narciarskie.

Oferta specjalna: amade Lady Special
amade Lady Special (25.03 - 01.04.2006) to znana już od paru lat oferta specjalna dla kobiet. Panie (od rocznika 1986 i starsze), które zarezerwują pobyt w jednym z pensjonatów, lub hoteli uczestniczących w programie w terminie między 25.03.2006 - 01.04.2006, otrzymają 6. dniowy karnet narciarski za darmo!!! W ramach oferty, panie mają również możliwość testowania nart przez jeden dzień, lub mogą wybrać się na narciarską wycieczkę z instruktorem. Wieczorem dodatkowe atrakcje: pokazy mody, wieczorne imprezy w schroniskach i nocne wędrówki z pochodniami.

- 7 noclegów w hotelu 4. gwiazdkowym + 6. dniowy karnet narciarski, jeden dzień testowania nart, jednodniowa wyprawa narciarska w towarzystwie instruktora - EUR 390 / osobę w pokoju dwuosobowym.

Więcej informacji: www.skiamade.com

skionline.pl


powrót

Zobacz
Stacje: Ski amadé
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021