skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

SKI OPENING SCHLADMING-DACHSTEIN THE GRAND FESTIVAL 2024 Bryan Adams • Sting • Simply Red

2024.07.09
SKI OPENING SCHLADMING-DACHSTEIN THE GRAND FESTIVAL 2024 Bryan Adams • Sting • Simply Red
Kliknij, aby powiększyć.
SKI OPENING SCHLADMING-DACHSTEIN THE GRAND FESTIVAL 2024 Bryan Adams • Sting • Simply Red
SKI OPENING SCHLADMING-DACHSTEIN oraz Leutgeb Entertainment Group po raz kolejny podnoszą poprzeczkę: aż trzy międzynarodowe gwiazdy wystąpią 6, 7 i 8 grudnia 2024 roku, inaugurując sezon narciarski w regionie Schladming-Dachstein. Huśtawka 4 szczytów w Schladming (Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen i Reiteralm) ponownie stanie się miejscem muzycznych wydarzeń, w który udział wziąć może nawet 45 000 gości. Bryan Adams, Sting i Simply Red – to trio, które w pełni zasługuje na miano „THE GRAND FESTIVAL 2024”. Zapowiada się coś wyjątkowego!

Zobacz także:

WIĘCEJ ZNACZY WIĘCEJ


Po spektakularnym sukcesie w zeszłym roku, organizator Klaus Leutgeb oraz przedstawiciele regionu turystycznego i kolejek górskich po raz kolejny podnoszą poprzeczkę. Otwarcie sezonu narciarskiego Schladming-Dachstein po raz pierwszy w historii łączy trzy międzynarodowe gwiazdy w trakcie jednego weekendu w Schladming na Planai. W dniach 6, 7 i 8 grudnia 2024 roku Bryan Adams, Sting i Simply Red zagrają wyjątkowe koncerty. W piątek i sobotę o godzinie 20:00, a w niedzielę już o godzinie 18:00, aby zapewnić gościom możliwość wcześniejszego powrotu do domu.

CZTERY GÓRY, TRZY GWIAZDY, JEDNO WYDARZENIE


Po raz kolejny Klaus Leutgeb sprowadza nie jedną, nie dwie, ale trzy międzynarodowe gwiazdy do Austrii – również podczas konferencji prasowej na Schnepf’n Alm na Reiteralm, gdzie zapowiedziano „THE GRAND FESTIVAL 2024”, wszyscy trzej supergwiazdorzy byli obecni. Dachstein i wspaniała górska sceneria w tle zapewniły spektakularny widok. Wspólnie z organizatorem Klausem Leutgebem oraz moderatorką Silvią Schneider, trzej artyści zasiedli na podium, dając przedsmak trzech fenomenalnych koncertów.

SKI OPENING SCHLADMING-DACHSTEIN THE GRAND FESTIVAL 2024 Bryan Adams • Sting • Simply Red
SKI OPENING SCHLADMING-DACHSTEIN THE GRAND FESTIVAL 2024 Bryan Adams • Sting • Simply Red

OCZEKIWANIE NA OTWARCIE SEZONU NARCIARSKIEGO


Trzej artyści w dobrym humorze pojawili się razem na podium, zachwyceni piękną scenerią z Dachstein w tle. Opowiadali o swojej wspólnej historii. Kto by pomyślał, że Mick Hucknall ze swoim pierwszym zespołem w 1978 roku grał jako support dla The Police? Również Bryana Adamsa i Stinga łączy wieloletnia przyjaźń i obaj już wspólnie koncertowali. „Czego można się spodziewać po ich koncertach?” Wszyscy trzej odpowiedzieli: „Hitów i piosenek, które ludzie kochają”. Mick Hucknall dodał: „Uwielbiam, gdy publiczność śpiewa ze mną”. Wszyscy trzej rozważają również wykorzystanie czasu w Austrii na jazdę na nartach. Cieszą się na koncerty w grudniu, a publiczność może spodziewać się wielu ulubionych hitów 6, 7 i 8 grudnia na stadionie Planai!

BRYAN ADAMS • 06.12.2024


W piątek, 6 grudnia o godzinie 20:00, festiwal rozpocznie kanadyjski piosenkarz i autor tekstów Bryan Adams, który obecnie zapełnia hale koncertowe w Europie na swojej trasie „So Happy It Hurts”. W związku z otwarciem sezonu narciarskiego Schladming-Dachstein przedłuża tę trasę i wraca na koncert na Planai w Schladming. Ulubieniec międzynarodowej publiczności wydał 17 albumów studyjnych, trzykrotnie był nominowany do Oscara, pięć razy do Złotego Globu i otrzymał wiele nagród, w tym 20 Juno Awards i Grammy. Jego największe przeboje, takie jak „Summer of 69” czy „Everything I Do (I Do It For You)”, będzie można usłyszeć 6 grudnia, obok utworów z nowego albumu, który jest również nominowany do Grammy. To będzie spektakularne i wyjątkowe rozpoczęcie trzydniowego SKI OPENING Schladming-Dachstein.

STING • 07.12.2024


Drugiego wieczoru, w sobotę 7 grudnia 2024 o godzinie 20:00, wystąpi brytyjski artysta Sting. Jego imponujący dorobek obejmuje 17 nagród Grammy, niezliczone albumy solowe, cztery nominacje do Oscara, pięć Brit Awards i niewyczerpaną kreatywność. Jego sukcesy mówią same za siebie, a jego obecna trasa „STING 3.0” jeszcze raz podkreśla jego fenomen. Jesienią 2024 roku artysta będzie koncertował w USA, a 7 grudnia zawita na stadion Schladminger Planai. Razem z gitarzystą Dominicem Millerem i perkusistą Chrisem Maasem trio zaprezentuje esencję twórczości Stinga: podróż przez jego karierę i muzykę, która zawsze przełamywała granice gatunków i niezmiennie zachwycała publiczność. Niezależnie od tego, czy są to hity z czasów The Police, czy legendarne solowe sukcesy jak „Englishman In New York” – ten wieczór będzie niezapomniany, to pewne!

SIMPLY RED • 08.12.2024


Niedzielny wieczór, 8 grudnia o godzinie 18:00, zakończy festiwal koncertem Simply Red. Zespół z wokalistą i frontmanem Mickiem Hucknallem obchodzi w 2025 roku 40-lecie istnienia, rozpoczynając dużą trasę po Ameryce Południowej i Wielkiej Brytanii. Fani będą mogli już 8 grudnia 2024 roku cieszyć się muzyką tych legend soul/pop. Od debiutanckiego albumu z 1985 roku po album „Time” wydany w 2023 roku – program będzie obejmował muzyczny przekrój historii Simply Red, oddając hołd ich długiej karierze.


Przedstawiciele regionu udzielili na konferencji prasowej informacji o nowościach i atrakcjach w sezonie zimowym 2024/25. Zaprezentowano m.in. fotel nowej 8-osobowej kolejki „Kaiblinggrat”, która od sezonu zimowego 2024/25 jako najpotężniejsza kolejka w Styrii będzie przewozić gości na Hauser Kaibling, najwyższy szczyt Schladminger 4-Berge-Skischaukel. Na Hochwurzen nowoczesna 10-osobowa gondola zastąpi dotychczasowy wyciąg krzesełkowy „Rohrmoos 1”. Wszystkie góry Schladminger 4-Berge-Skischaukel oferują wspaniałe wrażenia górskie zarówno latem, jak i zimą.

NAJWAŻNIEJSZE ATRAKCJE


Otwarcie sezonu narciarskiego na stadionie Planai to stały punkt w zimowym kalendarzu wydarzeń. Dwa koncerty Robbiego Williamsa w zeszłym roku przywróciły to legendarne wydarzenie narciarskie do serc fanów koncertów. Trzej tegoroczni artyści dołączają do fenomenalnej listy wykonawców, którzy już byli gośćmi na otwarciu sezonu: od DJ-ów takich jak Martin Garrix, Dimitri Vegas, Lost Frequencies czy Timmy Trumpet po Die Toten Hosen i Robbiego Williamsa. Otwarcie sezonu narciarskiego Schladming-Dachstein (po przerwie) zagościło na stałe i już uchodzi za kultowe, podobnie jak artyści występujący na tej imprezie!

WSPÓLNE TWORZENIE WIELKICH RZECZY


Po sukcesie z ubiegłego roku, kiedy to 25 000 gości w ciągu dwóch dni wypełniło Planai w Schladming, również w tym roku współpraca jest gwarancją sukcesu. Cały region turystyczny Schladming-Dachstein oraz region narciarski 4 szczytów w Schladming z górami Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen i Reiteralm stoją współniue za tym mega wydarzeniem. We współpracy z Leutgeb Entertainment Group w dniach 6, 7 i 8 grudnia odbędą się trzy niezapomniane koncerty. Podczas otwarcia sezonu narciarskiego stadion Planai w Schladming zamieni się na trzy dni w spektakularną arenę koncertową z zapierającym dech w piersiach widowiskiem oraz sceną, która spełni wszystkie oczekiwania.

Booking.com

OŚWIADCZENIA


Klaus Leutgeb, organizator i dyrektor zarządzający Leutgeb Entertainment Group: „Współpraca z odpowiedzialnymi osobami w tym cudownym regionie to przyjemność. Po spektakularnym sukcesie koncertów Robbiego Williamsa podczas otwarcia sezonu narciarskiego Schladming-Dachstein w ubiegłym roku, w tym roku czeka nas potrójna sensacja. Cieszymy się na fenomenalny wspólny początek zimy!”

Gubernator Styrii Christopher Drexler: „Kiedy trzech światowej klasy gwiazdorów rocka otwiera sezon narciarski w Schladming, to jest to nieoceniona reklama dla Zielonego Serca Austrii. Bryan Adams, Sting i Simply Red otwierając sezon narciarski w Styrii, skupiają uwagę na naszym kraju związkowym i regionie Schladming-Dachstein, co stanowi niewątpliwy impuls rozwoju turystyki. Jesteśmy dumni, że możemy powitać tych artystów w Styrii i pokazać im oraz tysiącom fanów, jak niesamowicie różnorodne jest Zielone Serce Austrii”, powiedział gubernator, podkreślając: „Gratulacje dla wszystkich, dzięki którzy wprowadzili do Styrii ten koncertowy hit. Otwarcie sezonu narciarskiego 2024 będzie również w tym roku międzynarodowym top wydarzeniem i prawdopodobnie najbardziej legendarnym w austriackich górach. Schladming-Dachstein i Styria wyznaczają międzynarodowe tempo. To wspaniała reklama Zielonego Serca Austrii na całym świecie!”

SKI OPENING SCHLADMING-DACHSTEIN THE GRAND FESTIVAL 2024 Bryan Adams • Sting • Simply Red
SKI OPENING SCHLADMING-DACHSTEIN THE GRAND FESTIVAL 2024 Bryan Adams • Sting • Simply Red

„Z Bryanem Adamsem, Stingiem i Simply Red witamy w tym roku w Schladming trzech światowej klasy artystów, którzy od lat odnoszą sukcesy. Tak długa pozycja na szczycie jest możliwa tylko wtedy, gdy konsekwentnie stawia się na jakość i stale osiąga najlepsze wyniki. Dokładnie takie samo założenie mamy jako region turystyczny Schladming-Dachstein, dlatego wspólnie z naszymi partnerami będziemy w przyszłości koncentrować się na dostarczaniu naszym gościom zawsze wysokiej jakości doświadczeń”, powiedział Mathias Schattleitner, dyrektor zarządzający regionu Schladming-Dachstein.

„Tegoroczne otwarcie sezonu narciarskiego w regionie Schladming-Dachstein odbywa się pod hasłem ‚The Grand Festival’ i prezentuje trzech międzynarodowych supergwiazdorów: Bryana Adamsa, Stinga i Simply Red. Każdy z tych artystów jest już sam w sobie wyjątkowy, ale w połączeniu tworzą niezwykłe przeżycie trwające kilka dni. Podobnie jak góry naszego regionu, które każda z osobna posiada wyjątkowy urok, ale razem tworzą wybitny całokształt. Cieszymy się na otwarcie sezonu narciarskiego, które dzięki tej wyjątkowej mieszance muzyki i zimowego uroku będzie niezapomniane”, powiedział dyrektor zarządzający Planai-Hochwurzen-Bahnen, Georg Bliem.

„Z trzema megagwiazdami i dwoma nowymi kolejkami linowymi czterogórski region narciarski Schladming rozpoczyna sezon zimowy 2024/25. Oczekiwanie jest ogromne, a przygotowania idą pełną parą, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane chwile w regionie Schladming-Dachstein.”, powiedział dyrektor zarządzający Hauser Kaibling, Klaus Hofstätter.

„Z Bryanem Adamsem, Stingiem i Simply Red ponownie gościmy międzynarodowe gwiazdy światowej klasy w naszym regionie. Udało nam się to osiągnąć tylko dzięki silnej współpracy w regionie – i z tego wszyscy zaangażowani mogą być bardzo dumni. Szczególnym zaszczytem jest oczywiście, że Reiteralm ponownie mogła być gospodarzem konferencji prasowej zapowiadającej to wydarzenie. Dzięki unikalnemu krajobrazowi i wspaniałemu widokowi na Dachstein Reiteralm mogła również zachwycić trzech światowej klasy artystów. Już teraz czekamy na sezon zimowy 2024/25. Zacznijmy zimę od wspaniałego otwarcia sezonu narciarskiego ‚The Grand Festival 2024’ i cieszmy się wspaniałymi i przyjemnymi dniami narciarskimi na górach regionu narciarskiego Schladming.”, powiedział dyrektor zarządzający Reiteralm, Daniel Berchthaller.BILETY


Od 24 czerwca
Specjalne pakiety (bilety wraz z noclegiem w regionie) dostępne bezpośrednio w Schladming-Dachstein: www.schladming-dachstein.at/skiopening

Schladming-Dachstein oferuje pakiety otwarcia sezonu narciarskiego z następującymi świadczeniami:
- 2 noce w jednym z naszych obiektów partnerskich
- 2-dniowy karnet narciarski Ski amadé na 7 i 8 grudnia 2024
- 3-dniowy „The Grand Festival”-Pass

Rezerwacja: W przypadku zainteresowania pakietem należy wypełnić formularz zapytania, a następnie na e-mail zostanie wysłana specjalnie przygotowana oferta. Jeśli jedna z ofert będzie odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom, wystarczy krótko potwierdzić i już otrzymacie Państwo potwierdzenie rezerwacji z dalszymi szczegółami.

Od 26 czerwca, godz. 9:00
Regularna przedsprzedaż biletów na www.oeticket.com oraz www.ticketmaster.at

Ceny Early Bird:
Bilet dzienny miejsca stojące € 119,90
Bilet dzienny front of stage € 149,90
Bilet dzienny panorama miejsca stojące trybuna € 169,90
Bilet dzienny Hohenhaus Tenne Card € 299,90
Bilet dzienny dla osób na wózkach/bilet dla opiekuna € 69,90

„The Grand Festival Pass” 3 dni - miejsca stojące € 299,90
„The Grand Festival Pass” 3 dni - front of stage € 399,90
„The Grand Festival Pass” 3 dni - panorama miejsca stojące trybuna € 459,90
„The Grand Festival Pass” 3 dni - Hohenhaus Tenne VIP-Card € 899,70

Wszystkie informacje: www.skiopeningschladming.com

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #schladming #dachstein #sting #simply red #bryan adams

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com