skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Splash Słotwiny Arena – czyli szalone przejazdy przez basen z wodą już w najbliższą sobotę

2023.03.08
Splash Słotwiny Arena – czyli szalone przejazdy przez basen z wodą już w najbliższą sobotę
Kliknij, aby powiększyć.
Splash Słotwiny Arena – czyli szalone przejazdy przez basen z wodą już w najbliższą sobotę
Splash to widowiskowa impreza łącząca dobrą zabawę oraz sportową rywalizację. Specjalnie na tę okazję w ośrodku Słotwiny Arena budowany jest dziewięciometrowy basen, który wypełniany jest krystaliczną i zimną wodą. Uczestnicy zachwycają oryginalnymi strojami, zbudowanymi na tę okazję pojazdami (łodziami, wodolotami, tratwami) i efektownymi przejazdami przez basen z wodą. Każdego roku odwiedzają nas miłośnicy sportów zimowych i lodowatych kąpieli. Jury ocenia wspomniane, oryginalne stroje, styl przejazdu i wybiera króla i królową Splasha. Jedna z konkurencji to przejazd przez wodę w strojach kąpielowych! Już 11 marca odbędzie się kolejna odsłona Splasha w ośrodku Słotwiny Arena – zapraszamy do udziału i kibicowania! Gorąca atmosfera i atrakcyjne nagrody – gwarantowane!
Harmonogram 11.03.2023:
8.00-11.00 zapisy w biurze zawodów (pomieszczenie obok kas)
11.00 prezentacja zawodników i ocena strojów
11.30-12.30 przejazdy zawodników, pokaz najciekawszych trików
12.30-13.00 szalone przejazdy w strojach kąpielowych
13.00 morsowanie
13.30 wręczenie nagród

Do zobaczenia. Nuda się nie uda!

Słotwiny Arena – szusuj z najlepszymi


Słotwiny Arena to miejsce stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że ośrodek jest ceniony zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Obecnie Słotwiny Arena to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich. Posiada 10 km tras, 2 nowoczesne, sześcioosobowe wyciągi kanapowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, nowoczesny system naśnieżania, jeden z najbardziej progresywnych snow parków w Polsce (tegoroczna nowość), restaurację i pensjonat.

Splash Słotwiny Arena – czyli szalone przejazdy przez basen z wodą już w najbliższą sobotę
Kliknij, aby powiększyć.
Splash Słotwiny Arena – czyli szalone przejazdy przez basen z wodą już w najbliższą sobotę

Kultowe imprezy takie jak opisany wyżej Splash (czyli przejazd na nartach/snowboardzie przez basen wypełniony wodą), Gymkhana narciarska (slalom na miednicach) oraz Liga Kubusiowego Narciarza (zawody dla dzieci od 4 lat) wpisały się na stałe do zimowego harmonogramu imprez stacji.

Latem ośrodek zamienia się w doskonałe miejsce dla miłośników przyrody oraz rowerów! Liczne szlaki turystyczne, a przede wszystkim atrakcja na skalę kraju – pierwsza w pełni drewniana konstrukcja ścieżki w koronach drzew, zwieńczona Wieża Widokową o wysokości 49,9 m, przyciąga turystów pragnących podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na Beskid Sądecki. Okazję do rowerowego szaleństwa daje nowo powstały Bike Park, oferujący 10 km tras rowerowych na 4 ścieżkach: zielonej, 2 niebieskich i czerwonej.

Grupa Pingwina – lider na rynku sportów narciarsko-rowerowych


Słotwiny Arena jest jednym z ośrodków sportowych należących do Grupy Pingwina. Skupia ona pięć całorocznych ośrodków narciarsko – rowerowych w Beskidach (Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój, Skolnity Ski&Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej) oraz na Mazurach (Kurza Góra) tworzących serdeczną atmosferę zarówno dla pasjonatów białego szaleństwa jak i dla całych rodzin, dając im możliwość różnorodnego, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu: na nartach, na snowboardzie, na rowerze albo po prostu na spacerze wśród koron drzew i najpiękniejszych widoków w Polsce. Ośrodki Grupy Pingwina słyną z tego, że bardzo dbają o jakość obsługi i infrastruktury. Narciarze twierdzą, że trzyma wręcz alpejski poziom. Jako jedyny operator w Polsce Grupa Pingwina oferuje całoroczny karnet Pingwin PASS Ski&Bike na narty i rower oraz miłe niespodzianki.

skionline.pl
Tagi: #ośrodkinarciarskie #polska #slotwinyarena #splash

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com