skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Sprytna Sezonówka dla narciarzy

2019.10.25
Sprytna Sezonówka dla narciarzy
Kliknij, aby powiększyć.
Sprytna Sezonówka dla narciarzy
Doskonale znany wśród narciarzy odwiedzających Szczyrk - karnet Sprytna Sezonówka dostępny jest jeszcze tylko do końca października w promocyjnej cenie 999 zł.
Jeździsz na nartach przez więcej niż 6 dni w sezonie? W takim przypadku Sprytna Sezonówka to oferta idealna dla Ciebie! Jest to karnet sezonowy, z którym możesz szusować bez limitów przez cały sezon zimowy w największym i najnowocześniejszym ośrodku narciarskim w Polsce - w Szczyrku. Podobnie jak w latach ubiegłych, wspólny karnet będzie obowiązywał w 3 ośrodkach.

Będziesz mieć do swojej dyspozycji:
- 40 kilometrów doskonale przygotowanych stoków o zróżnicowanym stopniu trudności
- 7 nowoczesnych kolei linowych
- najpiękniejsze widoki w Beskidach i nieskończoną liczbę niezapomnianych wrażeń

Sprytna Sezonówka dla narciarzy
Sprytna Sezonówka dla narciarzy

To wszystko bez czekania przy kasie i stania w kolejce. Cała sprzedaż prowadzona jest online, wystarczy tylko za pośrednictwem serwisu www.gopass.pl nabyć upragniony skipass. Ale to nie wszystko, Sprytna Sezonówka to nie tylko nieograniczona jazda na nartach, ale też szereg korzyści, rabatów i ekskluzywnych doznań. Nowością tego sezonu i prawdziwym hitem jest możliwość szusowania po austriackim lodowcu Mölltaler. Dopłata do karnetu wynosi zaledwie 199 zł i daje możliwość korzystania z tras przez cały sezon, czyli nawet do końca czerwca.

Osoby często odwiedzające szczyrkowskie stoki dobrze wiedzą jak istotne jest przygotowanie swojego sprzętu do jazdy. Dlatego z pewnością ucieszy je możliwość serwisu nart lub snowboardu ze zniżką 50% względem regularnego cennika. Posiadacze sezonówek zawsze jako pierwsi są informowani specjalnych ofertach skierowanych dla nich lub ich najbliższych. O wszystkim można przeczytać w zakładce Centrum Zniżek na stronie www.gopass.pl.


Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #szczyrk #sprytna sezonówka #szczyrkowski #skipass

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020