skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Sun Free na lodowcu Kaunertal

2008.03.18
fot. Kaunertaler Gletscherbahnen
fot. Kaunertaler Gletscherbahnen
Posiadający szerokie stoki ośrodek narciarski na lodowcu Kaunertal, gdzie kolejki do wyciągów należą do rzadkości, to ulubione miejsce narciarzy uprawiających ten sport dla czystej rekreacji. To również prawdziwa mekka freeskiingu, a zarazem oaza spokoju. W kwietniu z wszystkich przyjemności, jakie niesie ze sobą jazda na nartach na lodowcu, skorzystać będzie można gratis.
Każdy zapalony miłośnik nart wie, że jazda na lodowcu to zabawa zupełnie wyjątkowa i niepowtarzalna.
Kiedy w niżej położonych ośrodkach zima odchodzi w zapomnienie, na lodowcach cieszyć się można nadal tym, co w jeździe na nartach jest najprzyjemniejsze.

W Kaunertal można do woli szusować wśród puszystej bieli, można też poszaleć na sankach lub udać się na wycieczkę na rakietach śnieżnych. Szczególnymi względami cieszą się na lodowcu dzieci. Z nartostrad korzystają gratis, pod warunkiem, że są w towarzystwie rodziców mających wykupione karnety.

Ośrodek narciarski na lodowcu Kaunertal trzykrotnie w ciągu roku organizuje promocje cenowe dla narciarzy. Promocja wiosenna - tzw. Sun Free - rozpocznie się 19 kwietnia i potrwa przez tydzień do 26 kwietnia. Goście, którzy zdecydują się w tym okresie przyjechać tu na narty, zapłacą jedynie za kwaterę i wyżywienie.

W promocji są pobyty 3-, 4-dniowe i tygodniowe w hotelach i apartamentach, których standard wybiera sam klient (spośród biorących udział w promocji). Płacąc za pobyt (zakwaterowanie i wyżywienie), otrzymujemy bezpłatny skipass na liczbę dni odpowiadającą długości naszych wakacji. Przykładowo 3-dniowy urlop w 3-gwiazdkowym hotelu (z wyżywieniem i skipassem) możemy mieć już za 211 EUR od osoby.

Rezerwacji dokonywać można bezpośrednio w wybranym hotelu lub za pośrednictwem biura informacji turystycznej (info@kaunertal.com)

Zobacz szczegóły oferty

skionline.pl

powrót

Zobacz
Warunki narciarskie: Kaunertal lodowiec
Tyrolskie lodowce
Tyrolskie lodowce
Tyrolskie lodowce
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com