skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

"Sun, Snow & Party Week" w Zell am See - Kaprun - sport i muzyka w przepięknej scenerii

2008.02.29
Franz Klammer fot. skionline.pl
Tegoroczna edycja imprezy "Sun, Snow & Party Week", która co rok wieńczy sezon zimowy w Zell am See - Kaprun, odbędzie się w dniach od 29 marca do 4 kwietnia, a uświetnią ją swą obecnością takie gwiazdy jak Franz Klammer, legendarny zespół Smokie oraz austriacka wokalistka Naddel.
Na przełomie marca i kwietnia do Zell am See - Kaprun zawita ponad 30 gwiazd, w tym kultowy zespół Smokie, który wystąpi na żywo. Okres świetności brytyjskiej kapeli przypada na lata 70., kiedy to powstał m.in. taki szlagier jak "Living Next Door to Alice". Koncert Smokie odbędzie się 2. kwietnia. Scena powstanie na terenach w pobliżu stacji Areitbahn. Uwaga - wstęp na koncert i imprezę towarzyszącą wolny!

Muzycznych atrakcji nie zabraknie również 3. kwietnia - latynoamerykańskie rytmy rozbrzmiewać będą na lodowcu Kitzsteinhorn. W kolejny wieczór amatorzy muzyki i dobrej zabawy przeniosą się z Alpincenter (2450 m n.p.m.) do zabytkowego zamku w Kaprun, gdzie odbędzie się Reggae Night. Wstęp dla wszystkich chętnych wolny! W programie tygodniowej imprezy nie zabraknie również jazzu i popu - koncerty zaplanowano m.in. w niedzielę, 30. marca przy restauracji Panorama Pfiff na Schmittenhoehe.

Schmittenhoehe fot. Europa Sportregion Zell am See - Kaprun
Schmittenhoehe fot. Europa Sportregion Zell am See - Kaprun

W tygodniowym programie "Sun, Snow & Party Week", prócz koncertów są jednak jeszcze inne atrakcje. W pierwszym dniu kwietnia na stokach Schmittenhoehe najnowsze modele nart na sezon 2008/2009 testowali będą m.in. Franz Klammer i Marc Girardelli. Udział w teście wezmą również gwiazdy telewizji austriackiej, w tym piosenkarka Nadja Abd El Ferrag. Zwieńczeniem dnia będzie wielki pokaz mody, który rozpocznie się o 20.30 obok Panorama Pfiff na Schmitternhoehe.

Na zakończenie tygodniowej imprezy, 6. kwietnia na Schittenhoehe odbędą się zawody "Splash Contess", w których wymagana jest umiejętność jazdy na nartach po śniegu i… wodzie. Miłośnicy golfa będą mieli natomiast niepowtarzalną okazję, by zagrać na śnieżnym polu golfowym w pobliżu Ice Camp na lodowcu Kitzsteinhorn. Ubiór golfowy nie jest wymagany; wystarczy entuzjazm i zapal do gry na wysokość 2500 m n.p.m.

Więcej informacji na temat regionu Zell am See-Kaprun i "Sun, Snow & Party Week" pod adresem www. zellamsee-kaprun.com

skionline.pl

powrót

Zobacz
Stacje: Zell am See
Polskie Dni 2007 - Lodowiec Kitzsteinhorn
Polskie Dni 2007 - Lodowiec Kitzsteinhorn
Polskie Dni 2007 - Lodowiec Kitzsteinhorn
Kaprun - lodowiec Kitzsteinhorn
Kaprun - lodowiec Kitzsteinhorn
Kaprun - lodowiec Kitzsteinhorn
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021