skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Szczyrk Mountain Resort otwiera sezon narciarski

2023.12.06
Szczyrk Mountain Resort otwiera sezon narciarski
Kliknij, aby powiększyć.
Szczyrk Mountain Resort otwiera sezon narciarski
Od piątku 8 grudnia udostępniamy trasy nr 2 z Małego Skrzycznego, trasę nr 3b ze Zbójnickiej Kopy oraz trasę nr 4 do Soliska. Pozostałe trasy ciągle są naśnieżane, wykorzystujemy każdą sekundę dobrych warunków. Nasza flota to ponad 50 armatek śnieżnych i 320 lanc, liczymy na to, że to będzie zima, jaką pamiętamy sprzed wielu lat - mówi Grzegorz Przybyła, Dyrektor Generalny TMR Polska.
Piękny początek sezonu zimowego w Beskidzie Śląskim. Sezon narciarski rozpoczął się dwa tygodnie wcześniej, niż planowano!

Już od 2 grudnia można szusować w ośrodku Beskid Sport Arena, a w tym tygodniu swoje trasy otwiera największy ośrodek w Polsce - Szczyrk Mountain Resort.

Szczyrk Mountain Resort otwiera sezon narciarski
Szczyrk Mountain Resort otwiera sezon narciarski

Sezon rozpoczniemy wcześniej, niż planowaliśmy, a 16 grudnia zapraszamy na pierwszy zimowy event w naszych ośrodku - Szczyrk Winter Opening, czyli wspólne świętowanie przyjścia zimy. Razem z naszymi partnerami zapraszamy do strefy bawarskiej w Kuflonce, gdzie czekać na narciarzy będą gry i zabawy z nagrodami. W strefie przy dolnej stacji gondoli przez dwa dni będzie możliwość testowania samochodów terenowych i nie tylko marki VW, naszego partnera motoryzacyjnego. Cieszymy się, że zima dopisuje i liczymy na co najmniej 150 dni jazdy na nartach i snowboardach! - mówi Karolina Korba-Nawodyło, Dyrektor marketingu & sprzedaży SMR.

Szczyrk Mountain Resort - aktualne warunki narciarskie
Beskid Sport Arena - aktualne warunki narciarskie
skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #szczyrk #szczyrkowski #szczyrk mountain resort #gdzie na narty #beskid sport a

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com