skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Szczyrk w szponach wiosny

2008.02.23
Choć pierwsze oznaki wiosny winny budzić nadzieję i optymizm, dla narciarzy widok Szczyrku w ten weekend jest raczej przygnębiający. Na ulicach śladowe ilości brudnego śniegu, a na skwerkach pierwsza zielona trawa… w lutym.
Biorąc pod uwagę prognozy pogody, w "zimowej" stolicy Beskidów sezon z pewnością nie będzie należał do najdłuższych. Jeżeli jednak planują Państwo ostatnie szusy na rodzimych stokach polecamy Salompol, gdzie śniegu (jak i narciarzy) jest jeszcze całkiem sporo. Dojazd nie sprawia problemu - droga od strony Szczyrku jest zupełnie czarna.

Dobre warunki panują również na Julianach, gdzie dziś odbywają się zawody snowboadrowe. Biało jest także na "Golgocie", choć koło godziny 12.00 śnieg był już mocno rozjeżdżony i tworzyły się muldy. Trudno się dziwić, gdy za oknem 11 stopni…

Jadąc dalej w stronę Bielska pozostaje już tylko Skrzyczne, które na dole straszy "błotnymi polami". Na górze, na trasie FIS panują jednak wciąż bardzo dobre warunki, warto więc, jeżeli nie ostatnią, to jedną z ostatnich niedziel spędzić na aktywnym wypoczynku.

skionline.pl

skionline.pl

powrót

Zobacz
Stacje: Szczyrk
Warunki narciarskie: Szczyrk Biały Krzyż
Warunki narciarskie: Szczyrk Szczyrk Mountain Resort
Warunki narciarskie: Szczyrk COS Skrzyczne
Szczyrk w szponach wiosny
Szczyrk w szponach wiosny
Szczyrk w szponach wiosny
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com