skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Szusuj na wiosnę i całą kolejną zimę - Gopass uruchomił przedsprzedaż Sprytnej Sezonówki Premium 2022/23

2022.04.11
Szpindlerowy Młyn - Gopass, Sprytna Sezonówka Premium 2022/23
Kliknij, aby powiększyć.
Szpindlerowy Młyn - Gopass, Sprytna Sezonówka Premium 2022/23
7 kwietnia 2022 r. - Miłośnicy narciarstwa w końcu się doczekali! W czwartek 7 kwietnia na portalu Gopass rozpoczęła się przedsprzedaż karnetów sezonowych Sprytna Sezonówka Premium 2022/23.
Sprytna Sezonówka PREMIUM to najkorzystniejszy sezonowy karnet narciarski ważny w ośrodkach Szczyrk Mountain Resort (SMR), Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne (COS Skrzyczne), Beskid Sport Arena (BSA) oraz w 8 innych ośrodkach w Europie, w tym na austriackim lodowcu Mölltaler Gletscher, w czeskim Szpindlerowym Młynie i największym ośrodku narciarskim na Słowacji: Jasna - Chopok. Przedpłacony karnet gwarantuje nie tylko jazdę na nartach w przyszłym sezonie zimowym na ponad 200 km tras w czterech krajach, ale także możliwość szusowania jeszcze do końca bieżącego sezonu, a w przypadku dobrych warunków także latem na lodowcu.

Szczyrk Mountain Resort - Gopass, Sprytna Sezonówka Premium 2022/23
Kliknij, aby powiększyć.
Szczyrk Mountain Resort - Gopass, Sprytna Sezonówka Premium 2022/23

"Chcielibyśmy, żeby to była Sezonówka na lepsze czasy. W ośrodkach pojawią się nowości dla narciarzy, które z pewnością ich ucieszą i przyczynią się do jeszcze lepszej jazdy na nartach. Najważniejsza nowość czeka na narciarzy w największym kurorcie narciarskim na Słowacji - w Jasnej, gdzie w sezonie zimowym 2022/23 uruchomimy nową 15-osobową gondolę, która połączy lokalizację Biela Púť z Priehybą. Dodatkowo w Jasnej, podobnie jak w czeskim ośrodku Jeszted, planowane jest zwiększenie liczby armatek śnieżnych, co skróci czas potrzebny na naśnieżenie ośrodka i wpłynie na jakość tamtejszych stoków." powiedział Igor Rattaj, Prezes Zarządu TMR, a.s.

Mölltaler Gletscher - Gopass, Sprytna Sezonówka Premium 2022/23
Kliknij, aby powiększyć.
Mölltaler Gletscher - Gopass, Sprytna Sezonówka Premium 2022/23

Dzięki Sprytnej Sezonówce Premium narciarze mogą korzystać z innych ciekawych benefitów, m.in. 15% zniżki w wybranych punktach gastronomicznych i sklepach sieci Motion, nocnej jazdy na nartach w ośrodkach Szczyrk Mountain Resort (SMR), Szpindlerowy Młyn, Jeszted i Jasna, a także bezpłatnego parkingu w wybranych lokalizacjach do wyczerpania wolnych miejsc.

Jasna Chopok - Gopass, Sprytna Sezonówka Premium 2022/23
Kliknij, aby powiększyć.
Jasna Chopok - Gopass, Sprytna Sezonówka Premium 2022/23

W pierwszej fazie przedsprzedaży od 7 do 30 kwietnia 2022 r., Sprytna Sezonówka Premium będzie dostępna w najatrakcyjniejszej cenie 489 EUR. Cena ta będzie obowiązywała tylko do 30 kwietnia, w kolejnych falach sprzedaży cena wzrośnie, a w grudniu będzie można ją nabyć w standardowej cenie 649 EUR. Szczegółowe informacje na temat Sprytnej Sezonówki Premium można znaleźć na stronie internetowej gopass.travel.

Sprytna Sezonówka Premium 2022/23 obowiązuje w następujących ośrodkach narciarskich:

  • CZ: Szpindlerowy Młyn, Jeszted
  • SK: Jasna, Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie, Stary Smokowiec
  • PL: Szczyrk Mountain Resort (SMR), Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne (COS Skrzyczne), Beskid Sport Arena (BSA)
  • AT: Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Innsbruck Muttereralm.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com