skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

W Istebnej rusza sezon narciarski

2013.12.05
Ośrodek Złoty Groń fot. skionline.pl
Kliknij, aby powiększyć.
Ośrodek Złoty Groń fot. skionline.pl
W najbliższy piątek (6 grudnia) rozpocznie się sezon zimowy w ośrodku narciarskim Złoty Groń w Istebnej. Obecnie panują tam bardzo dobre warunki narciarskie. Na stoku zalega średnio od 30 do 40 cm śniegu, co pozwoli na uruchomienie zarówno kolei, jak i wyciągu talerzykowego.
Z okazji otwarcia sezonu, przygotowaliśmy konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych mikołajkowe upominki - mówi Jakub Waliszewski z Ośrodka Złoty Groń. Mamy nadzieję, że wspólnie z naszymi gośćmi będziemy mogli cieszyć się długim i pełnym sportowych wrażeń sezonem - dodaje.
Po zeszłorocznym sukcesie, jakim okazała się budowa szybkiej 6-os kolei linowej na Złoty Groń, w tym roku na adeptów białego szaleństwa czekają kolejne zmiany.

Ośrodek Złoty Groń fot. skionline.pl
Ośrodek Złoty Groń fot. skionline.pl

Najważniejszą informacją jest fakt połączenia się za pomocą jednego karnetu ośrodków - Złoty Groń oraz Chichot. Dzięki temu narciarze i snowboardziści, którzy zakupią karnet w kasie któregoś z wyżej wymienionych Ośrodków, uzyskają dostęp do blisko 6km tras o różnym stopniu trudności. Najdłuższa z nich ma mieć długość 1300 metrów. Jeśli warunki pogodowe na to pozwolą, wszystkie trasy powinny zostać otwarte jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, w czym pomóc ma unowocześniony system naśnieżania, który od tego roku działa na Złotym Groniu.

Ponadto - jak zapewniają właściciele Ośrodka - w nadchodzącym sezonie przybędą dodatkowe punkty sanitarne, jak również i ogrzewane lokale gastronomiczne, które mają znacznie uprzyjemnić pobyt na terenie obiektu.

Ośrodek Złoty Groń otwarty będzie od piątku do niedzieli (6-8grudnia) w godzinach od 8.00 do 21.00, oraz od poniedziałku do czwartku (9-12 grudnia) w godzinach od 9.00 do 16.00.

źródło: materiały prasowe

skionline.pl
Tagi: #polska #istebna #złoty groń

powrót

Zobacz
Złoty Groń szwajcarską szóstką na narty
Złoty Groń szwajcarską szóstką na narty
Złoty Groń szwajcarską szóstką na narty
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com