skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

W najbliższy weekend startują wyciągi w Donovalach

2017.11.30
W najbliższy weekend startują wyciągi w Donovalach
W słowackich Karpatach zima zawitała na dobre - od kilku dni temperatury praktycznie przez całą dobę utrzymują się na poziomie umożliwiającym odpalenia armat i dośnieżanie stoków. Na dodatek w ciągu ostatnich godzin spadło już 15 cm naturalnego śniegu, a na najbliższe godziny zapowiadane są kolejne opady. Dzięki temu, w najbliższą sobotę - 2 grudnia - uruchomione zostaną wyciągi w stacji narciarskiej Donovaly.

Zobacz także:

Do dyspozycji narciarzy będą trasy zjazdowe o łącznej długości 1,2 km w części Záhradište. Pracować będzie 4-osobowa kanapa Buly Expres Záhradište. Natomiast po zakończeniu jazdy was na parking będzie można powrócić orczykiem P2. Stacja będzie otwarta w sobotę i niedzielę od godziny otwarcia 8:30 do 15:30.

Podobnie jak w ubiegłym roku, na początku sezonu 2017/2018 na Donovalach będą królować niskie ceny skipassów. Aż do 24 grudnia 2017 (włącznie) można jeździć za 12 euro przy zakupie 7-godzinnego (całodniowego) skipassu. W sprzedaży dostępny jest również karnet 4- godzinny za cenę 10 euro. Dzieci do lat 12 jeżdżą za 10 euro (karnet 7-godzinny) lub 8 euro (karnet 4 - godzinny). Nowością w tym roku jest możliwość zakupu karnetów przez Internet. Warto też zastanowić się nad karnetem całorocznym który można nabyć w cenie 200 euro.


Donovaly to jeden z największych i najlepiej urządzonych ośrodków narciarskich na Słowacji. Narciarze mają tutaj do dyspozycji 4-osobowe krzesło, telemix (krzesło i gondola na jednej linie) i 14 orczyków, które obsługują ponad 11 km tras zjazdowych. Oprócz tego znajduje się tutaj jeden z największych narciarskich parków dla dzieci w Europie, z 9 wyciągami taśmowymi.


Więcej o Donovalach możecie przeczytać tutaj
www.skionline.pl/stacje/slowacja-wielka-fatra-donovaly
www.skionline.pl/stacje/donovaly-dla-kazdego-cos-dobrego

pk/skionline.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #słowacja #donovaly #zima1718 #otwarcie sezonu

Powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020