W sobotę na narty pod Nosala | | 2013.11.27 |
 | | W sobotę na narty pod Nosala |
|
W najbliższą sobotę 30 listopada zostaną uruchomione wyciągi w Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal w Zakopanem. Będzie dzień inaugurujący narciarski sezon 2013/2014 pod Tatrami.
Od godziny 10.00 czynne będą: wyciągi P2 i P4, kasa biletowa, wypożyczalnia sprzętu, szkoła narciarska Strama, karczma oraz wypożyczalnia strojów.
| |
Tagi: #polska #zakopane #nosal #strama
| powrót
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
|
|