skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

W Tyrolu z dzieciakami taniej!

2010.10.22
fot. Stubaier Gletscher
Kliknij, aby powiększyć.
fot. Stubaier Gletscher
Zimowy wypoczynek w gronie rodziny nie musi być drogi. Udowodniły to tyrolskie ośrodki narciarskie, które zadbały w tym roku o atrakcyjne ceny dla najmłodszych amatorów białego szaleństwa. Promocyjne pakiety familijne, karnety w prezencie i bezpłatne kursy narciarskie obowiązujące poza szczytem sezonu mają uatrakcyjnić rodzicom i ich pociechom wspólne szusowanie, bez względu na zasobność portfela.
Stacje narciarskie na tyrolskich lodowcach posiadają nie tylko familijny klimat i doskonałe warunki narciarskie dla małych bywalców stoków, ale także specjalne ceny dla rodzin z dziećmi. Spośród Tyrolskiej Piątki największą popularnością wśród rodzin cieszą się lodowce: Kaunertal (1273 - 3160 m n.p.m.), Stubai (1000 - 3210 m n.p.m.) oraz Pitztal (1600 - 3440 m n.p.m.). We wszystkich trzech ośrodkach dzieci do dziesiątego roku życia szusują w towarzystwie rodziców gratis. Ponadto lodowiec Stubai uznany został przez przewodnik ADAC SkiGuide za "najbardziej przyjazny rodzinom ośrodek narciarski w Alpach". www.stubai.at

W regionie Tirol West i rodzinnej stacji Venet rodziny również mogą liczyć na szczególne względy. W tym roku po raz pierwszy maluchy w wieku od trzech do sześciu lat wezmą udział w bezpłatnym kursie narciarskim, otrzymają karnet na wyciągi w prezencie, a w razie potrzeby nieodpłatnie wypożyczą narty. Promocja ta obowiązuje od 24. do 29. stycznia oraz od 14. do 25. marca 2011. Mogą z niej skorzystać dzieci wszystkich gości, którzy zarezerwowali co najmniej sześciodniowy pobyt w regionie Tirol West.

O dorastającej generacji narciarzy nie zapomniano także w kolebce narciarstwa alpejskiego St. Anton am Arlberg. Tutaj dzieci do rocznika 2003 płacą za karnet narciarski ważny cały sezon jedynie dziesięć euro. A chodzi tu o karnet nie byle jaki, lecz o tzw. "kartę z bałwankiem", honorowaną na 84 wyciągach.


W Tyrolu Wschodnim w ręce najmłodszych oddano cały kurort Obertilliach. Tutaj, począwszy od 13. marca 2011 do końca sezonu, dzieci do lat 15. spędzają ferie zimowe (niemalże) gratis. Mieszkają we własnym pokoju i jedzą śniadania za darmo. Jeżdżą należącymi do gminy wyciągami, nie płacąc za nie ani centa. Promocja ta dotyczy bazy noclegowej wszystkich kategorii i jest przewidziana dla dzieci wypoczywających wspólnie z rodzicami. Na dodatek, jeśli mama i tata korzystają z wypożyczalni nart, wówczas także dwójka ich pociech otrzymuje bezpłatnie narty z wypożyczalni. Dla rodzin posiadających więcej niż dwójkę dzieci przygotowano specjalne udogodnienia cenowe. Więcej informacji: www.obertilliach.at oraz www.osttirol.com

skionline.pl
poprzednia stronastrony: 1  2  następna strona

powrót

Zobacz
Alpbachtal w Tyrolu, Austria
Alpbachtal w Tyrolu, Austria
Alpbachtal w Tyrolu, Austria
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com