skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Wiślański Skipass zmienia się w Wispass!

2023.11.15
Wiślański Skipass zmienia się w Wispass!
Kliknij, aby powiększyć.
Wiślański Skipass zmienia się w Wispass!
Wiślański Skipass, wspólny karnet narciarski działający w Beskidzie Śląskim, wkracza w swój dwunasty sezon, z nową odświeżoną nazwą – od teraz znany będzie jako Wispass. Projekt ten, który zaczął swoją działalność od 6 stacji narciarskich z Wisły, obecnie obejmuje łącznie
12 ośrodków z Wisły, Ustronia i Istebnej. Wispass oferuje narciarzom możliwość korzystania
z różnych stacji narciarskich w regionie, bez konieczności zakupu osobnych karnetów na każdą z nich. Jest to znane i popularne rozwiązanie wśród narciarzy odwiedzających ten region.
- Przejście z Wiślańskiego Skipassu na Wispass, to nie tylko zmiana nazwy, ale przede wszystkim symboliczne otwarcie nowego rozdziału w naszej historii. Nowa nazwa, prostsza i bez polskich znaków, jest bardziej intuicyjna. Wispass to nie tylko odniesienie do miasta Wisła, z którego wywodzi się projekt, ale także do rzeki, będącej sercem naszego regionu. Można powiedzieć, że wszystkie nasze ośrodki narciarskie znajdują się „u źródeł Wisły”. – wyjaśnia Michał Majewski, Prokurent Wiślańskiego Klastra Turystycznego będącego operatorem Wispass’u

Z nową nazwą i odświeżoną tożsamością, Wispass przygotowuje się do rozszerzenia oferty
o akrakcje letnie. Jest to strategiczny krok mający na celu dostosowanie się do ewoluujących potrzeb gości oraz zróżnicowanych trendów rynkowych.

- Nazwa bez sylaby „ski" otwiera nam możliwości poszerzenia projektu o wspólną ofertę letnią, łączącą to co dzieje się w tym okresie w naszych ośrodkach. – dodaje Michał Majewski.

Wiślański Skipass zmienia się w Wispass!
Wiślański Skipass zmienia się w Wispass!

Wispass, który w nowej odsłonie oficjalnie zadebiutował na odbywających się w dniach 11-12 listopada br. targach Snow Expo w Krakowie, jest już aktywnie promowany wśród miłośników narciarstwa i turystyki górskiej. Firma zaprasza do śledzenia ich stron internetowych i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami.

- Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego sezonu zimowego, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń na stokach. Zapraszamy wszystkich miłośników gór, by dołączyli do nas w tej ekscytującej podróży i doświadczyli tego, co najlepsze w Beskidzie Śląskim. - konkluduje Michał Majewski, podkreślając optymizm i przygotowanie do nadchodzącej zimy.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #wispass #wislanski skipass #wisła #utroń #istabna #gdzie na narty

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com