skionline.pl stacje Włochy Trentino wyślij link znajomemu dodaj opinię

Monte Bondone

Na narty w serce Dolomitów
Madonna di Campiglio fot. skionline.pl2013.12.03
Trentino to spełnienie narciarskich marzeń - setki kilometrów skąpanych w słońcu tras należących do dwóch wielkich regionów narciarskich: Dolomiti Superski i Skirama adamello brenta, które zbiegają się na terenie prowincji. Na obraz tej wyjątkowej, zimowej krainy składają się świetnie przygotowane trasy zjazdowe, nowoczesne, szybkie i bezpieczne wyciągi i miejscowości górskie z długimi tradycjami w sportach zimowych.
Białe wakacje w Trentino!
2009.10.09
Jeżeli planując zimowe wakacje zastanawiają się Państwo gdzie je spędzić, by były pełne atrakcji, wypełnił je relaks i dobra zabawa - Trentino będzie najlepszym wyborem! Wyjątkowe piękno przyrody oraz nowoczesna infrastruktura narciarska w tej części Włoch sprawiły, iż kilka miesięcy temu Dolomity wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości UNESCO.
Amer Sports Winter sports Division pozyskało markę narciarską Volant
2003.12.04
The Winter Sports Division (Atomic) of Amer Group Plc. pozyskało markę Volant, firmę narciarską z siedzibą w Ameryce Północnej; producent kieruje swe produkty do najbardziej wymagających klientów (produkty z grupy high-end / high - performance), które wywodzą się z koncernu Huffy Corporation.
Val di Fiemme w zimie znaczy radość!
2002.12.24
Radość z możliwości trenowania własnego ulubionego sportu w najlepszych możliwych warunkach, jazda po dziewiczych trasach, łyżwy, a również radość z możliwości zrelaksowania się, naładowania swoich akumulatorów na dzikiej trasie lub brania udziału w zachwycającej wycieczce w rakietach śnieżnych.
poprzednie1 - 4 z 4następne
Booking.com