skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

World Stars Ski Event w Alta Badia z księciem Monako

2017.03.16
World Stars Ski Event w Alta Badia z księciem Monako
Kliknij, aby powiększyć.
World Stars Ski Event w Alta Badia z księciem Monako
Pod koniec marca Alta Badia będzie gospodarzem kolejnej edycji prestiżowej imprezy World Stars Ski Event, podczas której zostaną zgromadzone środki na cele dobroczynne. Swoją obecność zapowiedzieli goście ze świata sportu, rozrywki i biznesu, jak również Albert II, książę Monako. W programie przewidziano m.in. zawody w biathlonie i narciarstwie alpejskim.

Zdrowa rywalizacja w szczytnym celu


Pomysłodawcą światowej sławy eventu jest stowarzyszenie Star Team for Children, założone w roku 1993 przez księcia Alberta II., które od lat wspiera wszelkiego rodzaju akcje charytatywne, pomagające dzieciom na całym świecie. W dniach 24-26 marca 2017 położona w sercu Dolomitów Alta Badia zgromadzi uczestników oraz kibiców licznych konkursów. W sobotę 25 marca areną zmagań dla biathlonistów stanie się Armentarola, natomiast alpejczycy przystąpią do rywalizacji na stoku Gran Risa, znanym z zawodów slalomu giganta, zaliczanego do Alpejskiego Pucharu Świata.

Uroczysta kolacja z księciem Albertem


Najbardziej podniosłym momentem podczas World Stars Ski Event będzie kolacja galowa w Relais & Chateaux Hotel Rosa Alpina, zaplanowana na 25 marca. Weźmie w niej udział książę Albert wraz z wszystkimi członkami stowarzyszenia. Menu na ten dzień zostanie specjalnie skomponowane przez szefa kuchni Norberta Niederkoflera z St. Hubertus Restaurant, wyróżnionego dwoma gwiazdkami Michelin.

Udział w imprezie


Chętni mogą zarezerwować stolik podczas kolacji galowej - bilety w cenie 250,00 euro od osoby (350,00 euro po 15 marca, jeżeli będą jeszcze dostępne miejsca). Dodatkowo 10 osób będzie miało okazję uczestniczyć w całym sobotnim programie, wliczając w to zawody sportowe oraz ceremonię dekoracji zwycięzców, w czasie której poczęstunek serwować będzie szef kuchni Andrea Irsara z Stüa dla Lâ restaurant w Badia. Koszt udziału w całym programie to 600,00 euro.

Więcej informacji o wydarzeniu: www.altabadia.org

bk/skionline.pl


skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #południowy tyrol #alta badia #dolomitisuperski #sellaronda

powrót

Zobacz
Sellaronda - Dolina Edelweiss
Sellaronda - Dolina Edelweiss
Sellaronda - Dolina Edelweiss
Sellaronda -Lagazuoi Ski Tour w Południowym Tyrolu
Sellaronda -Lagazuoi Ski Tour w Południowym Tyrolu
Sellaronda -Lagazuoi Ski Tour w Południowym Tyrolu
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com