skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2016/17. GŁOSUJ!

2017.02.10
Podobnie jak w ubiegłych sezonach - także i w tym roku chcemy zaprosić wszystkich czytelników skionline.pl, a także wszystkich miłośników narciarstwa, do wyboru najlepszej stacji narciarskiej w Polsce. Wzorem poprzednich edycji naszego rankingu, pragniemy by oprócz oceny redakcyjnych "testerów", którzy sprawdzają stan krajowych ośrodków, na ogólną ocenę każdego miejsca na zimowej mapie polskich stacji narciarskich, złożyły się także głosy samych narciarzy. Tym samym chcieliśmy zaprosić wszystkich do współtworzenia tego wyjątkowego na naszym rynku zestawienia.
"Ranking Polskich Ośrodków Narciarskich", którego tworzenie zainicjowaliśmy dwa lata temu spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych czytelników, a także gospodarzy stacji narciarskich. Formuła, w której o końcowej pozycji w zestawieniu decyduje łączna ocena czytelników i redakcji skionline.pl, w naszym odczuciu sprawdziła się, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się na dokładnie taki sam sposób "recenzowania" ośrodków.

Ocena internautów ma formę ankiety, w której każdy może zagłosować na dowolną ilość stacji w naszym kraju, ale tylko jeden raz na każdą. Wypełnić należy krótki formularz, osobny dla każdej stacji, w którym ocenie podlega infrastruktura - wyciągi i trasy, gastronomia, dojazd i parkowanie, bezpieczeństwo, przyjazność rodzinom z dziećmi, poziom obsługi i w końcu stosunek ceny do oferowanej jakości. W sumie - osiem krótkich zagadnień, w których można przyznać od 1 do 5 punktów. Całość ankiety staraliśmy się zaprojektować w ten sposób, by wypełnienie formularza nie zajęło więcej niż 15 sekund…

Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2016/17
Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2016/17

Ze swojej strony chcielibyśmy zachować maksymalny obiektywizm oceny, stąd ścisłe kryteria statystyczne uzupełniamy oceną w terenie. Nie będziemy ukrywać, że jesteśmy w trakcie odwiedzania zdecydowanej większości ośrodków narciarskich na południu Polski, oceniając skwapliwie wszystkie parametry ośrodków, jakie mogą mieć znaczenie dla narciarza - możecie to zobaczyć zarówno na naszym fanpage’u na FB, ale też i na stronach portalu w postaci fotorelacji i artykułów omawiających warunki narciarskie w poszczególnych regionach. W tym roku zima nam sprzyja - już dawno krajowe kurorty nie widziały takiej ilości śniegu. Dzięki temu wiele ze stacji ma szansę zaprezentować swoje walory, które w ubiegłych latach były nieodczuwalne. Ostateczne wyniki postaramy się podać w połowie ferii - w pierwszym tygodniu lutego. Do tego czasu będzie można oddawać głosy w naszej ankiecie.

Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2016/17
Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2016/17

Jesteśmy przekonani, że dzięki formule naszego rankingu, uda się nam wspólnie z czytelnikami stworzyć wiarygodny ranking. Nie tylko porządkujący obraz rynku naszych stacji, a także pozycjonujący rangę i popularność poszczególnych ośrodków na zimowej mapie Polski, ale także pomocny przy wyborze dobrego miejsca na wyjazd, dla wszystkich, których nie bawi ciągłe jeżdżenie w jednym miejscu, a którzy często stają przed trudnym wyborem - "gdzie pojechać?". Tym bardziej więc zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, mając świadomość, że im więcej głosów - tym trafniejsza i bardziej obiektywna ocena. A więc - do dzieła!

Wybieramy najlepszą stację narciarską w Polsce w sezonie 16/17 - głosuj!

Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #ranking stacji polskich narciarskich #wybieraj najlepszych

Powrót

Natur- und Wellnesshotel Höflehner Natur- und Wellnesshotel Höflehner

Haus im Ennstal
Styria, Austria

Hotel Schloss Rosenegg Hotel Schloss Rosenegg

Fieberbrunn
Tyrol, Austria

Hotel Alex Hotel Alex

Zermatt
Wallis, Szwajcaria

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Hotel Taufers Hotel Taufers

39032 Mühlen in Taufers
Południowy Tyrol, Włochy
AlpenParks Hagan Lodge AltausseeAlpenParks Hagan Lodge Altaussee

8992 Altaussee
Styria, Austria
Das Alpenhaus Gasteinertal Das Alpenhaus Gasteinertal

6530 Bad Hofgastein
Kraj Salzburski, Austria
3 noclegi - od 469,00 € za osobę
7 noclegów - od 1550,00 € za osobę
3 noclegi - od 382,00 € za osobę
7 noclegów - od 599,50 € za pokój
7 noclegów - od 1286,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.