skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Zermatt - dzień na lodowcu gratis

2007.04.16
Zermatt fot. skionline.pl
Znana szwajcarska stacja narciarska Zermatt przygotowała niespodziankę dla wszystkich czujących po minionej zimie niedosyt narciarskich wrażeń. Dzień na stokach lodowca Klein Matternhorn w prezencie to nie wszystko, na co liczyć mogą ci, którzy zdecydują się skorzystać z pakietu "Enjoy the Spring Sun".
Zermatt to ośrodek narciarski, który przez okrągły rok fanom sportów zimowych oferuje możliwość korzystania z emocji, jakie niesie ze sobą jazda na nartach. Znajduje się tutaj jeden z największych i najwyżej w Europie położonych letnich terenów narciarskich - Matternhorn Glacier Paradise.

Przez dwa najbliższe miesiące, w okresie 23.04.2007-22.06.2007, istnieje możliwość skorzystania z oferty promocyjnej. Osoby, które wykupią 3-dniowy lub dłuższy pobyt w tym alpejskim kurorcie otrzymują gratis jeden dzień jazdy na nartach i jeden dodatkowy nocleg (ze śniadaniem) w apartamencie wakacyjnym lub hotelu o wybranym standardzie (jedno-, dwu-, trzy- lub czterogwiazdkowym). Ceny rozpoczynają się od 205 euro (apartament) i 233 euro (hotel *). Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego wyżywienia. Dla dzieci przewidziane są zniżki.

Więcej informacji: zermatt.ch

Zermatt fot. skionline.pl
Zermatt fot. skionline.pl

skionline.pl

powrót

Zobacz
Stacje: Zermatt
Warunki narciarskie: Zermatt
Zermatt, Szwajcaria
Zermatt, Szwajcaria
Zermatt, Szwajcaria
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com