skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Zieleniec Ski Arena - karnety do 35% taniej

2017.09.14
Zieleniec Ski Arena
Kliknij, aby powiększyć.
Zieleniec Ski Arena
14 września rozpoczęła się przedsprzedaż karnetów na zbliżający się sezon w Zieleniec Ski Arena. Wszystkich chętnych zainteresowanych kupnem skipassu i skorzystania z rabatów sięgających 35 proc. zapraszamy na stronę www.zieleniec.pl.

Warto przeczytać:

Zobacz także:

Choć do zimy pozostało jeszcze trochę czasu, ośrodek narciarski Zieleniec Ski Arena już teraz oferuje zakup skipassu na najbliższy sezon narciarski. Oprócz wygody i komfortu posiadania go odpowiednio wcześniej, kluczowe są również atrakcyjne ceny, które w większości przypadków są znacząco niższe niż w szczycie sezonu.

Rodzaje karnetów nie uległy większej zmianie w stosunku do zeszłego sezonu, a aktualny cennik przedstawia się następująco:


Rodzaj karnetu cena regularna cena po rabacie oszczędność
2 dniowy 13h dzień po dniu 180,00 zł 126,00 zł 54,00 zł
3 dniowy 13h dzień po dniu 240,00 zł 168,00 zł 72,00 zł
3 dniowy 13h dowolne dni sezonu 270,00 zł 189,00 zł 81,00 zł
6 dniowy 13h dzień po dniu 425,00 zł 297,50 zł 127,50 zł
6 dniowy 13h dowolne dni sezonu 520,00 zł 338,00 zł 182,00 zł


W przedsprzedażowym okresie od 14 września do 15 października na wszystkie wyżej wymienione rodzaje karnetów obowiązywać będzie 30 procentowy rabat. Wyjątkiem będą jedynie karnety 6-dniowe na 13 dowolnych godzin, na które ośrodek udziela w tym okresie aż 35 proc. zniżki.


Nowością w tym sezonie jest jednak ograniczona liczba dostępnych w przedsprzedaży karnetów. Najmniej, bo jedynie 50 dostępnych będzie tych 2-dniowych, natomiast 150 3-dniowych (zarówno na 13 godzin dzień po dniu, jak i dowolnych dni sezonu). 6-dniowych na 13 dowolnych dni sezonu do sprzedaży trafi 200, natomiast 6-dniowych na 13 godzin dzień po dniu dostępnych będzie 600 sztuk. Podobnie jak miało to miejsce w latach poprzednich, każdy karnet można spersonalizować poprzez dodanie własnej grafiki/zdjęcia, natomiast na zakup karnetów online obowiązuje dokładnie taki sam regulamin, jak dla tych zakupionych fizycznie w kasie (gorąco zachęcamy do zapoznania się z treścią regulaminu). Uzupełnieniem oferty związanej z zakupem karnetów jest możliwość zaopatrzenia się w ubezpieczenie, co również warto wziąć pod uwagę przy planowaniu tegorocznego sezonu zimowego.

Dodatkowo w przedsprzedaży oferowane są także pakiety do szkół narciarskich. Na 4, 8 i 12 godzin do 15 października je kupić z 15-proc. rabatem. Również w tym przypadku warto z oferty skorzystać, gdyż oszczędzić można w ten sposób nawet 144 złote.


Dlatego jeśli planujesz już tegorocznej #szusowanko i chcesz skorzystać z najwyższych w tym roku rabatów, koniecznie kup karnet już dziś, zanim zrobią to inni. A biorąc pod uwagę zeszłoroczną dynamikę sprzedaży oraz fakt, że w tym roku liczby karnetów będą ograniczone, naprawdę nie warto z zakupem zwlekać.

Przypominamy, że pierwszy okres przedsezonowej sprzedaży karnetów kończy się 15 października. Potem oczywiście dalej możliwy zakup karnetów na cały sezon, jednak obowiązujące rabaty będą znacząco niższe.

Wszystkich chętnych zainteresowanych kupnem skipassu i skorzystania z rabatów sięgających 35 proc. zapraszamy na stronę www.zieleniec.pl.

Tagi: #ośrodki narciarskie #zieleniec #szusowanko #ski arena #rabaty #ceny skipassów #zima

Powrót

Top Residence Kurz Top Residence Kurz

Val Senales, Maso Corto
Południowy Tyrol, Włochy

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019