skionline.pl WorldSkitest 04/05 wyślij link znajomemu wydrukuj

Austria Skitest - nowe projekty

2004.03.23
Nowe projekty - Austria Skitest Young Show oraz Snowkids.at to część programu testowego 2004/2005.
Po sukcesie, jaki odniósł nowy projekt w sezonie 2003, organizatorzy nie mieli wątpliwości, iż powinna odbyć się kolejna edycja imprezy. Austria Skitest Young Show, to rzadko spotykane w skali międzynarodowej wydarzenie; 20 młodych narciarzy w wieku 10-14 lat (wszyscy są członkami narciarskiego team’u Karyntii, lub biorą udział w zawodach międzynarodowych) będzie stanowiło cześć ekipy testowej. Wszystkie, ujednolicone narty będą testowane w kategoriach YOUNG RACE i ALLROUND CARVES (długość 1,40 m).

Austria Skitest Snowkids
To jedyne w swym rodzaju centrum doradztwa sprzętowego dla młodych narciarzy w wieku od 2 do 14 lat. Będzie tu można znaleźć liczne informacje na temat nowych produktów dla dzieci i zagadnień związanych z bezpieczeństwem, a nasi eksperci na czele z Franz’em Klammer’em będą służyli poradą dla rodziców i ich pociech: www.snowkids.at

NEW 2004 - Austria Skitest Trend Ride
Zupełnie nowy dział testujący innowacyjne rozwiązania w ramach Astriackiego Testu Narciarskiego. W tym roku testy odbędą się w dwóch kategoriach: Twin Trip i Skiers Cross.
15 młodych osób wybranych spośród studentów akademii wychowania fizycznego w Innsbrucku będzie testowało sprzęt podczas Trend Ride; wszyscy z nich to eksperci w dziedzinie skiers cross i nowej szkoły jazdy.

NEW 2004 - Snow Style 2005
Konkurs wzornictwa w ramach Austriackiego Testu Narciarskiego
"Forma nadąża za funkcją" - taka zasada obowiązuje w świecie sportu; jest również wskazówką dla projektantów i producentów odzieży. Czy wzory są wystarczająco oryginalne, czy wyrażają konkretny styl, czy są nowoczesne, lub staromodne? Cała grupa testowa, międzynarodowa prasa, projektanci i artyści ocenią nowe modele według poszczególnych kategorii w ramach the Snow Style 2005.

skionline.pl
Tagi: #worldskitest

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Allround mężczyźni
Austria Ski Test 2004