skionline.pl WorldSkitest 04/05 wyślij link znajomemu wydrukuj

Austriacki Test Narciarski 2004

2004.03.18
Impreza firmowana nazwiskiem Mistrza Olimpijskiego i legendy narciarstwa Franz’a Klammer’a odbędzie się w tym roku po raz pierwszy na Katschberg’u położonym na granicy regionów Karyntii i Salzburga w dniach 30 marca do 2 kwietnia 2004. (Dwie poprzednie edycje imprezy były organizowane w Gasteinertal).

"Co roku mamy przyjemność zaprezentowania innego, austriackiego regionu narciarskiego, do odwiedzenia którego chcemy zachęcić zarówno naszych partnerów prasowych z całego świata, jak i czytelników branżowych czasopism. W ciągu ostatnich lat okolice Katschberg zostały zdecydowanie uatrakcyjnione, dzięki licznym nowym inwestycjom. Ponadto, doskonała współpraca z lokalnymi władzami pomogła nam w podjęciu decyzji i wyborze Katschber, jako miejsca organizacji imprezy" - twierdzą główni twórcy Austrian Skitest Magazine Gerhard Brűggler i Wolfgang Eder.
Austriacki Test Narciarski został opublikowany w sezonie jesiennym i zimowym 2003/3004 w 7 krajach w Europie, trafiając do ponad 11 milionów czytelników. Najnowsze informacje na temat ostatnich rozwiązań stosowanych przez wiodących producentów sprzętu zimowego trawiły do ogromnej rzeszy zwolenników białego szaleństwa za pośrednictwem Internetu; impreza pomaga również w promowaniu Austrii, jako jednego z najbardziej atrakcyjnych regionów turystycznych.

Wśród ekspertów testujących nowy sprzęt pojawią się gwiazdy Narciarskiego Pucharu Świata i międzynarodowych mediów. Oprócz Franz’a Klammer’a i poprzedniego trenera damskiej reprezentacji Austrii Dr Raimund’a Berger’a obecni będą również: Christian Mayer i Renate Götschl, Selina Heregger, Elisabeth Görgl, Sabine Egger, Astrid Vierthaler, Mistrz Olimpijski Fritz Strobl; zobaczymy też austriackie gwiazdy narciarstwa: Manfred Pranger, Klaus Kröll i Hans Grugger, a także Nicola Spiess-Werdenigg, Wolfram Ortner, Bartl Gensbichler i Hans Enn.

Grupę testową uświetnią również swą obecnością gwiazdy świata mediów; nie zapominajmy jednak, że podstawowym kryterium umożliwiającym udział w testach są odpowiednie umiejętności narciarskie. Swe umiejętności zaprezentują między innymi była Miss Austrii Patricia Kaiser oraz Carolyn Aigner, które mogą liczyć na wsparcie prowadzącego imprezę Harry Prünster’a. Testom zostanie poddane 40 par nart w kategoriach RACE i ALLROUND.

Austriacki Test Narciarski 2004 to doskonała okazja, by na Katschberg’u spotkali się przedstawiciele międzynarodowej prasy, przemysłu sportowego oraz eksperci od turystyki. Właściwie dla większości środowisk opiniotwórczych Austriacki Test Narciarski to "jazda obowiązkowa." Oprócz przedstawicieli promujących wiodące marki narciarskie i sportowe, zgromadzi się ponad 30 przedstawicieli międzynarodowych mediów - z Austrii będą obecni ATV, ORF, TELE Magazin; zaproszeni są również dziennikarze z Włoch, Słowenii, Chorwacji, Polski i Niemiec.

Po raz trzeci z rzędu w imprezie będzie uczestniczyła Pani Franca Kobenter, Dyrektor Biura Austriackiej Informacji Turystycznej w Polsce oraz Dyrektor Agencji Turystycznej Gastein Gernot Riedel, obecni będą również Dyrektor Austria Info Christian Maurer, Dyrektor Carinthian Tourism Werner Bilgram - wszyscy będą wspierać wysiłki organizatorów, aby zapewnić jak najlepszą wymianę i przepływ informacji.

Ogłoszenie wyników
Wszystkie wyniki w poszczególnych kategoriach, wraz z licznymi informacjami na temat nadchodzącego sezonu zimowego 2004/2005 będą częściowo publikowane w mediach w całej Europie. W 2004 test przyciągnął około 11 milionów czytelników w 7 krajach; naszym celem w 2004/2005 jest dotarcie do 20 milionów na 10 europejskich rynkach. Wszystkie niezbędne i pomocne informacje można znaleźć na www.austria-skitest.com, www.trend-ride.com, www.snowkids.at oraz www.snowstyle.at - część informacji dostępna w 7 językach.

skionline.pl
Tagi: #worldskitest

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Austria Ski Test 2004