skionline.pl WorldSkitest 2018 Allround mężczyźni
Allround mężczyźni
Przyjemne, wybaczające błędy i nowoczesne

Długie dni na nartach, pomimo tego wieczorem nie padasz z nóg z wyczerpania. Delektujesz się spokojnym carvingiem zamiast pędzić w dół na łeb na szyję? Drugie narty do jazdy bardziej „na luzie“? Ograniczony budżet? Kategoria Allround jest właśnie dla Ciebie.

Narty Allround i ich różnorodne zalety czasem są trochę niedoceniane przez testerów. Wiele osób sądzi, że po takich deskach nie należy spodziewać się czegoś nadzwyczajnego – są w błędzie!
Po przetestowaniu nawet sceptycy odkrywają duży potencjał tych nart. To uniwersalne narty dla osób, które przyjemność z jazdy i rekreację stawiają na pierwszym miejscu. Przy warunkach śniegowych, jakie panowały w St. Johann Alpendorf – od twardego do miękkiego śniegu – osiągnięcia poszczególnych modeli z kategorii Allround były bardzo zbliżone. Świadczy to o wysokich standardach pracy specjalistów z branży narciarskiej, którzy produkują narty perfekcyjnie wpisujące się w potrzeby użytkowników i dające im na stoku maksimum możliwości.

Męskie modele Allround spodobają się początkującym narciarzom, którzy jeżdżą niezbyt szybko i dopiero uczą się skrętów w śniegu. Ale również narciarze rekreacyjni i tacy, którzy jeżdżą ekstensywnie, będą mieli dużo frajdy z tych lekkich, bardzo skrętnych i wybaczających błędy modeli. Waga lekka jest bowiem wyposażona w wiele zaawansowanych technologii, gwarantujących użytkownikom najwyższy komfort, poczucie bezpieczeństwa, wyjątkową stabilność i pewność jazdy.

Modele Allround zasługują na bardziej intensywną promocję, gdyż nie tylko mają korzystną cenę, ale również stosunek ceny do jakości jest bardzo atrakcyjny.

Grupa docelowa: narciarze początkujący, rekreacyjni i sportowi

Grupę Allround testowali m.in.:
Franz-X. Heinrich, Marcus Kaller, Zlatko Plakalo, Matjaz Markic, Peter Gfrerer, Benjamin Steinwender, Roman Kostrov, Stefan Fürstauer, Martin Schnittka, Nico Brandstätter, Manfred Brandstätter, Hannes Kantor, Christian Gasser, Mariusz Bielejewski, Pawel Klimek, Friedrich Graf, Josef Maier, Manfred Bauer, Blaz Pecuh, Daniel Repetschnig, Rupert Thurner, Maj Stirn, Markus Galli, Anton Paul, Stefan Sulzbacher
1.   Salomon S/Max 8
Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
39.6
2.   Nordica Dobermann Spitfire TI FDT
Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
38.4
3.   Atomic Redster X5
Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
37.2
4.   K2 Charger
Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
37.1
5.   Fischer Progressor F18
Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
37.0
6.   Voelkl RTM 79
Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
36.6
7.   Elan Amphibio 14 TI Fusion
Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
36.4
8.   Blizzard Firebird TI
Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
35.3
8.   Rossignol Hero Elite Multiturn Carbon
Ocena:
Bardzo dobra
Punkty:
35.3
10.   Dynastar Speed Zone 10 Ti
Ocena:
Dobra
Punkty:
34.9
Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Blizzard
Srebro:Rossignol
Brąz:Atomic
WorldSkitest 2018 - bielizna narciarska
WorldSkitest 2018 - Fashion Show
WorldSkitest 2018 - testy nart, Centrum Testowe
WorldSkitest 2018 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020