skionline.pl WorldSkitest 15/16 Race SL mężczyźni Atomic
poprzednia nartanastępna narta
Redster Doubledeck 3.0 SL

Redster zazwyczaj staje na podium lub – jak w ubiegłym roku – plasuje się tuż za. W tym sezonie, Atomic prezentuje ulepszony model, który w teście zajął doskonałe, drugie miejsce. Warto podkreślić jego klasyczną, typową dla Atomica szatę graficzną, która w konkursie Snow Style nagrodzona została brązowym medalem. Jeżeli w tym roku postawicie na austriacką markę, z pewnością nie będziecie żałować.

Testowana narty:
długość: 165 cm
promień: 10 m - 11 m - 12 m
taliowanie: 125,5-69-111

Ocena:
doskonała
Punkty:
40.9
Długi skręt 8.3
Krótki skręt 8.3
Trzymanie krawędzi 8.2
Stabilność 8.3
Łatwość prowadzenia 7.8

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Narty Atomic Redster Doubledeck 3.0 SL wyposażyliśmy w technologie, które zapewniają ich maksymalną reaktywność i dynamikę podczas wykonywania krótkich i podkręconych skrętów slalomowych na przygotowanej trasie. Technologia RAMP na bieżąco dostosowuje pozycję narciarza względem nart, umożliwiając utrzymanie odpowiednio pochylonej sylwetki we wszystkich fazach skrętu. Doubledeck 3.0 zapewnia z kolei wydajne tłumienie drgań, zabójcze przyspieszenie i łatwe zapoczątkowanie skrętu. Krótki promień pomaga wycinać ciasne, podkręcone łuki, a Race Rocker z lekko uniesionymi dziobami i wyraźny camber zapewniają mocne trzymanie krawędzi i ochronę przed łapaniem krawędzi podczas jazdy po twardym podłożu. Wyjątkowo szybkie, precyzyjne i łatwe w obsłudze – czy jesteś gotowy na podbój tras?

Technologie:
Doubledeck 3.0, RAMP Tech, Tapered Sidewall, Power Woodcore, Titanium Powered
RACE ROCKER 5/95/0
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 153/159/165/171
Promień: 10-11-12 m / 165 cm
Doubledeck 3.0, RAMP Tech, Tapered Sidewall, Race Rocker, Titanium Powered, Power Woodcore,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Doubledeck 3.0


Doubledeck 3.0 to swobodna górna powłoka, która lepiej pochłania drgania i zwiększa stabilność. Zmieniliśmy łączenia z przodu na bardziej miękkie, żeby umożliwić jeszcze szybszą inicjacje skrętu, a z tyłu na twardsze żeby wyzwolić niezwykłe przyspieszenie.

RAMP Tech


Atomic Redster wspomagane są również przez nową technologię RAMP Tech. Przy skręcie z dużą prędkością RAMP Tech automatycznie podnosi piętę o 10° poprzez zmianę kąta nachylenia. To przesuwa Twoje ciało do przodu przed środek nart, pozwalając Ci na bardzo precyzyjne i niemęczące skręcanie na twardych wyratrakowanych stokach.

Tapered Sidewall


Atomic Redster wyposażony jest w zwężany Sidewall. Rozszerzający się Sidewall w kierunku taila zapewnia dużo wsparcia przy przyspieszeniach.

zobacz całą kolekcję Atomic 15/16

Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Fischer
Srebro:Völkl
Brąz:Atomic
WorldSkitest 2015 - testy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021