skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: Atomic
3D Motion Profile - narty biegowe - Atomic
Profil narty biegowej pozwalający zredukować wagę sprzętu, zapewniający bardzo dobrą stabilność i precyzyjną kontrolę nad nartą. Jest to możliwe za sprawą wbudowania specjalnych kształtek w strefie dziobów i tyłów nart.
3D Spoiler - buty narciarskie - Atomic
Dodatkowe oparcie w tylnej części łydki. Pomaga w utrzymaniu pochylonej sylwetki, zwłaszcza podczas agresywnej jazdy. Spoiler może również służyć jako dodatkowa regulacja obwodu buta – przydatne dla osób o bardzo wąskich łydkach.
3M™ Thinsulate™ - buty narciarskie - Atomic
Buty wewnętrzne modeli Redster Pro W są teraz wyposażone w ocieplinę 3M™ Thinsulate™, która gwarantuje ciepło i reaktywność stóp nawet przy bardzo dużym mrozie i wilgoci. Wokół stóp umieściliśmy materiał Thinsulate™ Platinum, a w przedniej części buta standardową ocieplinę Thinsulate™.
Aerospeed - narty - Atomic
Technologia zaczerpnięta z golfa. Powierzchnia piłek golfowych jest charakterystycznie żłobiona, co powoduje, że szybują one dalej i precyzyjniej. Podobne żłobienia zastosowano w wierzchniej warstwie nart Atomic’a zwiększając tym samym ich opływowość i eliminując zawirowania powietrza przy dużych prędkościach. Różnica widoczna przy pomiarze czasu, gdy zwyciężasz o ułamek sekundy.
Aerospeed 2 - narty - Atomic
Układ wyżłobień w powłoce Aerospeed 2 przypomina strukturę plastra miodu. Przeprowadzone testy w tunelu powietrznym udowodniły znaczącą redukcję zawirowań powietrza, jeszcze lepszą stabilność i bardziej płynną jazdę.
All Mountain Rocker - narty - Atomic
All Mountain Rocker zapewnia wszechstronność i wysoką wydajność jazdy w każdych warunkach i na każdym rodzaju śniegu.
ARC Technology - narty - Atomic
W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli, te wyposażone w technologię ARC posiadają jedynie jeden punkt montażu umieszczony w centralnej części nart. W tym jednym punkcie, zwanym Anchor Point, czyli punktem zakotwiczenia, kumuluje się cała energia narciarza. Umożliwia to łatwe i naturalne wygięcie narty na całej jej długości – tak, jak wygina się łuk. Stąd też zresztą nazwa technologii. Ruchoma powierzchnia między butem i nartą pomaga w utrzymaniu naturalnego flexu. Zapewnia to ciągły kontakt narty z podłożem, co przekłada się na doskonałą przyczepność i płynną, naturalną jazdą bez wysiłku – niezależnie od warunków.
Backward Release - wiązania narciarskie - Atomic
System umożliwiający wypięcie buta w przedniej części wiązania w górę. Sprawdza się i pomaga uniknąć kontuzji podczas upadku w tył.
Balanze Cuff - buty narciarskie - Atomic
Specjalne wykończenie mankietu kształtem przypominające kwiat tulipana. Większa wygoda i komfort dla łydek.
Balanze Women Fit Liners - buty narciarskie - Atomic
- grubsze, miększe wykończenie wkładki w okolicach pięty i w przedniej części
- wkładka „domknięta” nisko na łydce
- izolacja z flisu w okolicach palców
poprzednie1 - 10 z 93następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt