skionline.pl WorldSkitest 2015 Race SL mężczyźni Dynastar
poprzednia nartanastępna narta
Omeglass Pro Ti R21 Racing

W porównaniu do ubiegłego roku, Dynastar Speed Omeglass uzyskał lepszy wynik, plasując się ostatecznie na 5. miejscu. Jurorzy szczególnie zwrócili uwagę na łatwość prowadzenia i płynność, z jaką się poruszają po stoku.

Testowana narty:
długość: 165 cm
promień: 13 m
taliowanie: 121-67-105

Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

Ocena:
Bardzo dobre
Punkty:
38.6
Długi skręt 7.7
Krótki skręt 7.5
Trzymanie krawędzi 7.9
Stabilność 7.8
Łatwość prowadzenia 7.7

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Nowe OMEGLASS PRO RACING to slalomowe narty inspirowane nartami sportowymi, dostarczają najwyższego poziomu energii, dla dobrze jeżdżących narciarzy. Early Rise Tip Rocker przyspiesza inicjację skrętów, by móc "wycinać" na stoku jeszcze bardziej agresywne skręty, zaokrąglone dzioby oraz technologia WC Springlbade poprawiają szybsze wejście na krawędzie i szybsze przechodzenie ze skrętu w skręt. Omeglass Pro wyposażono w płytę tytanalową, w budowę sandwiczową oraz nową płytę R21 Racing dla bardziej optymalnej precyzji, równowagi. Większe taliowanie pozwala na wycinanie szybkich łuków na przygotowanych, twardych trasach. 100% na trasy.
Zalecane wiązania: LOOK SPX 12 Rockerflex

Technologie:
WC CASCADE, TIP ROCKER, SANDWICH, WOOD FIBER
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 158/163/168/173
promień: 13m
taliowanie: 121-67-105
Wood Fiber Core, Sandwich, WC Cascade, Tip Rocker,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Wood Fiber Core


Rdzeń drewniany, laminat z włókna szklanego, to konstrukcja optymalizująca czucie sniegu, równowagę, precyzję, energię oraz stabilność, bez dodatkowego zwiększania wagi.

Sandwich


Pełny rdzeń drewniany, włókno szklane oraz metalowy laminat, wraz ze ścianami bocznymi na całej długości dla optymalnego czucia na sniegu, równowagi, precyzji, energii i stabilności

WC Cascade


Technologia WC Cascade to połączenie różnych kształtów metalu oraz laminatów z włókna szklanego, by odciążyć dzioby nart. Unikalna kontrola nad warstwami gwarantuje łatwiejsze inicjowanie skrętów oraz gwarantuje pełny kontakt krawędzi ze śniegiem.

Tip Rocker


Zaprojektowane z tradycyjnym camberem oraz z krótkim rockerem na dziobach nart. Camber zapewnia zwiększoną energię, amortyzację wstrząsów oraz trzymanie krawędzi, a rocker na dziobach nart pozwala na łatwiejsze skręty, natychmiastowe przejście z krawędzi na krawędź, oraz trzymanie krawędzi na całej długości w skręcie.

zobacz całą kolekcję Dynastar 15/16

Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Fischer
Srebro:Völkl
Brąz:Atomic
WorldSkitest 2015 - testy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019