skionline.pl WorldSkitest 22/23 High Performance kobiety Elan
poprzednia nartanastępna narta
ACE Speed Magic

Zdecydowanie przyciąga wzrok! Dzięki tej przyciągającej wzrok, pięknej narcie „Elan” wnosi kolor na stoki, które zasługują na złoty medal w SnowStyle. Tym razem „ACE Speed” tak naprawdę nie radzi sobie na stoku. Tutaj też jesteśmy zagubieni i podejrzewamy, że narty nie zostały optymalnie przygotowane. Zdecydowanie zalecamy wypróbowanie go dla siebie i podjęcie decyzji.

Parametry testowanej narty:
- długość: 161 cm
- promień: 14.3 m
- taliowanie: 111-67-98
Ocena:
dobra
Punkty:
30.1
Długi skręt 5.8
Krótki skręt 6.4
Trzymanie krawędzi 5.8
Stabilność 5.8
Łatwość prowadzenia 6.3

porównaj z innymi nartami

Elegancki wygląd i piekielnie dobra jazda

Zaprojektowane z myślą o wytrawnych narciarzach z race’owym DNA. Speed Magic to genialny sprzęt carvingowy dla pań, które uwielbiają prędkość i gładkie, przygotowane stoki.

Wiązania: ELX 11.0 GW Shift BLK/BLK
System: Power Shift
Profil: Camber
Din: 3 - 11
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 149, 155, 161, 167, 173
Promień: 14.3 m / 161 cm
Taliowanie: 111-67-98
RST - Racing Sidewall, Dual Ti, Ace Arrow Technology, R² Frame Woodcore
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

RST - Racing Sidewall


Technologia budowy ścianek bocznych stosowana w nartach zawodniczych i instruktorskich. Pionowa ścianka boczna gwarantuje trzymanie krawędzi na całej długości narty i bezpośrednie przekazywanie energii narciarza na krawędzie przy dużych prędkości.

Dual Ti


Dual TI to konstrukcja typ sandwich złożona z drewnianego rdzenia i dwóch warstw tytanalu. Zapewnia ona fantastyczną kontrolę krawędziowania oraz progresywny flex. Stosowana w nartach najwyższej jakości.

Ace Arrow Technology


Technologia Ace Arrow umożliwia wycinanie skrętów z niespotykaną dotąd precyzją. Technologia Arrow polega na wykorzystaniu specjalnie ukształtowanych płyt oraz tytanowych warstw, które harmonijnie ze sobą współpracują. W efekcie narty są wyjątkowo sprężyste, precyzyjne i zwinne. Wykonana z karbonowego kompozytu płyta o profilu camber jest przytwierdzona do nart i działa jak generator siły, która dalej przekazywana jest na dzioby i piętki. Górna, przypominająca kształtem strzałę warstwa tytanu gromadzi i przetwarza energię, co umożliwia mocne dociśnięcie krawędzi. Niżej umieszczona, również przypominająca strzałę, warstwa tytanu sprawia, że narty są szybkie, stabilne i błyskawicznie inicjują skręty.

R² Frame Woodcore


R² Frame Woodcore to laminowany na całej długości, unikalny drewniany rdzeń, którego środek wzmocniony jest wykonaną z twardego drewna ramą. Rozwiązanie to sprawia, że zastosowany w konstrukcji materiał równomiernie rozprowadza siły, od dziobów po same piętki. To bardzo solidny design umożliwiający produkcję nart o różnym flexie, w zależności od ich przeznaczenia. Gwarancja czystej przyjemności z jazdy.
poprzednia nartanastępna narta
Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Elan
Srebro:Rossignol
Brąz:Nordica