skionline.pl WorldSkitest 18/19 High Performance kobiety Fischer
poprzednia nartanastępna narta
My Curv

Triumfator w kategorii „Ladies High Performance“! Narty „My Curv“ Fischera były w tym roku nie do pobicia, choć rywalizacja była bardzo ostra. Z najwyższymi ocenami we wszystkich parametrach i rekordowymi wartościami punktowymi przy krótkim skręcie i trzymaniu krawędzi odstawiły konkurentki na dystans i zajęły najwyższe miejsce na podium. Topowy model, który potrafi wszystko – dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy tę nartę!

Parametry testowanej narty:
- długość: 164 cm
- promień: 13.0 m
- taliowanie: 121-68-102

Ocena:
doskonała
Punkty:
44.8
Długi skręt 8.9
Krótki skręt 9.3
Trzymanie krawędzi 9.1
Stabilność 8.9
Łatwość prowadzenia 8.6

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Doskonałość w każdym ruchu. MY CURV to agresywna, sportowa bestia idąca przez stok jak po szynach, niezależnie od nachylenia stoku. To nie narta, to narzędzie, byś mogła pokazać, na co Cię stać i co umiesz. Technologie takie jak TRIPLE RADIUS SYSTEM i TITANIUM wprowadzają narciarstwo na wyższy poziom.

Perfekcyjne w każdym skręcie
MY CURV to narty dla bardzo wymagających pań. Ich sportowe DNA prowokuje do szaleństw. Najwyższe technologie dodają nartom dynamizmu, z jakim nikt jeszcze nie miał do czynienia. Idź na rekord z MY CURV.

Bezkompromisowa stabilność i trzymanie
Zwinna, szybka, stabilna i niezawodna. Konstrukcja wykorzystująca najwyższe i najnowsze technologie gwarantuje niespotykaną przyczepność. Nawet przy pełnej prędkości, kiedy wjedziesz na oblodzony kawałek stoku.

Idealna współpraca ze śniegiem
Sportowa konstrukcja, stabilność, geometria. MY CURV to wyjątkowo dopracowane narzędzie. Przenoszenie sił niemal bez żadnej straty, a to oznacza błyskawiczną odpowiedź narty na Twoje ruchy.

Technologie: Sandwich Sidewall Construction, Beech Poplar Woodcore, Air Carbon Ti 0.5, On-Piste ROCKER, Women BMP, Concave Sidewall, Triple Radius, Character Size, Free Milled Titanium, Allride, Sintered Bases

Taliowanie: 121-68-102
Długości: 150 / 157 / 164 / 171
Promień: 13 m / 164 cm
Waga: 2000 g / 164 cm
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 150/157/164/171
Promień: 13 m / 164 cm
Taliowanie: 121-68-102
Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Sintered Bases, Women BMP, Beech Poplar Wood Core, On-Piste ROCKER, Concave Sidewall, Triple Radius, Character Size, Free Milled Titanium, Allride,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Women BMP


Technologie opracowane z myślą o kobiecie i jej potrzebach względem sprzętu narciarskiego zebrane w jedną grupę MY STYLE.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

zobacz całą kolekcję Fischer 18/19

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:K2
Srebro:Elan
Brąz:Atomic
WorldSkitest 2018 - bielizna narciarska
WorldSkitest 2018 - Fashion Show
WorldSkitest 2018 - testy nart, Centrum Testowe
WorldSkitest 2018 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020