skionline.pl WorldSkitest 16/17 Race GS mężczyźni Fischer
poprzednia nartanastępna narta
RC4 Worldcup RC

Szata graficzna godna podziwu, stąd złoty medal w konkursie SnowStyle i tytuł najładniejszych nart roku. Co więcej, atrakcyjny jest nie tylko design, ale i cena Fischerów. Jurorzy przyznali nartom dość równe noty doceniając je za wygląd, umiejętność jazdy i atrakcyjną cenę.

Parametry testowanej narty:
- długość: 180 cm
- promień: 18.0 m
- taliowanie: 115-68-97

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
38.1
Długi skręt 8.2
Krótki skręt 7.0
Trzymanie krawędzi 7.3
Stabilność 7.8
Łatwość prowadzenia 7.9

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
RC4 Worldcup RC to najwyższej klasy narta gigantowa z zawodniczymi technologiami, wycinająca agresywne skręty, idealnie dostosowana do potrzeb ambitnych narciarzy. Nowe szuplejsze taliowanie przeklada się na jeszcze większą wydajność.

Płyta Racetrack zapewnia doskonałą sztywność narcie. Kontakt ze śniegiem - który jest decydujący w narciarstwie - jest optymalny, co przekłada się na bezpośrednie przeniesienie sił. Oznacza to, że energia, która jest używana, jest absorbowana bezpośrednio przez nartę, bez żadnych strat.

Paczka technologii z Pucharu Świata w Slalomie Gigancie z taliowaniem 115-68-97. Tak charakterystyka narty zapewni nadzwyczajne osiągi oraz promień skrętu 18 m!

Ze swoim prostym, ale szykownym wyglądem ta narta jest nie tylko najszybsza na stoku, ale także jest najbardziej pożądana! Nic nie przebije jej designu!

Konstrukcja / Technologie: SW-Sidewall, Titanium 0.8
Płyta: RACETRACK
Dedykowane wiązanie: T20216
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 165/170/175/180/185
Promień: 18m/175cm
Taliowanie: 115-68-97
World Cup Tuning, Air Carbon Ti, Sintered Bases, Beech Poplar Wood Core, Racetrack, Concave Sidewall,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Racetrack


Oparte na zasadzie Flowflex (specjalne połączenie wiązania z nartą, na odcinku pod butem pozwalające na swobodne wygięcie narty, dzięki czemu nie traci ona kontaktu ze śniegiem i zachowuje idealny tor jazdy) ale o 30% lżejsze. Rozwiązanie zintegrowane już na etapie projektowania poprzez wykorzystanie technologii inmould (technologii wtrysku).

zobacz całą kolekcję Fischer 16/17

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Fischer
Srebro:Rossignol
Brąz:Salomon
WorldSkitest 2016 - testy nart