skionline.pl WorldSkitest 18/19 Race GS mężczyźni Fischer
poprzednia nartanastępna narta
RC4 Worldcup RC

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców testu w kategorii GS! „Fischer” i „Stöckli“ stoczyły zacięty pojedynek o upragnioną pierwszą lokatę i wspólnie zajęły najwyższe miejsce na podium. Model „RC4 WC RC” uzyskał znakomite oceny we wszystkich kryteriach, a za swoją nieszablonową szatę graficzną uzyskał również brązowy medal w rywalizacji SnowSyle. Ten topowy model daje możliwość uprawiania narciarstwa na najwyższym poziomie i otrzymuje od nas zdecydowaną rekomendację!

Parametry testowanej narty:
- długość: 180 cm
- promień: 18.5 m
- taliowanie: 116-68-97

Ocena:
doskonała
Punkty:
40.8
Długi skręt 8.5
Krótki skręt 7.6
Trzymanie krawędzi 8.2
Stabilność 8.4
Łatwość prowadzenia 8.1

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
RC4 Worldcup RC to najwyższej klasy narta gigantowa z zawodniczymi technologiami, wycinająca agresywne skręty, idealnie dostosowana do potrzeb ambitnych narciarzy. Nowe "szczuplejsze" taliowanie przekłada się na jeszcze większą wydajność.

Płyta Racetrack to perfekcja
Płyta Racetrack zapewnia doskonałe dynamiczne wyjście ze skrętu nie usztywnia narty pod butem.Oznacza to, że energia jest absorbowana bezpośrednio przez nartę, bez żadnych strat.

Gwiazda Slalomu Giganta
Paczka technologii z Pucharu Świata w Slalomie Gigancie z taliowaniem 115-68-97. Taka charakterystyka narty zapewni nadzwyczajne osiągi oraz promień skrętu 18 m!

Ta narta przyciąga spojrzenia
Ze swoim prostym, ale szykownym wyglądem ta narta jest nie tylko najszybsza na stoku, ale także jest najbardziej pożądana! Nic nie przebije jej designu!

Technologie: Sandwich Sidewall Construction, Beech Poplar Woodcore, Air Carbon Ti 0.8, Concave Sidewall, Racetrack Plate, World Cup Tuning, Sintered Bases

Taliowanie: 115-68-97
Długości: 165 / 170 / 175 / 180 / 185
Promień: 18 m / 175 cm
Waga: 2150 g / 175 cm
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 165/170/175/180/185
Promień: 18 m / 175 cm
Taliowanie: 115-68-97
World Cup Tuning, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Sintered Bases, Beech Poplar Wood Core, Concave Sidewall, Racetrack Plate,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

zobacz całą kolekcję Fischer 18/19

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Rossignol
Srebro:Atomic
Brąz:Fischer
WorldSkitest 2018 - bielizna narciarska
WorldSkitest 2018 - Fashion Show
WorldSkitest 2018 - testy nart, Centrum Testowe
WorldSkitest 2018 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021