skionline.pl WorldSkitest 2005 Skier Cross Fischer
poprzednia nartanastępna narta
RX 9 Fti

Zwycięzca testu! Carving o najwyższych parametrach! Równie mocna na całej linii. Niesamowita pod względem łatwości jazdy i prowadzenia. Narta jest wszechstronna i idealnie sprawuje się podczas szybkich, ale również i wąskich skrętów. Narzuca nowe normy!

Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
38.2

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Najwyższy model z grupy RX promowany przez Fischer Skier-X Team. Doskonała narta do szybkiej jazdy długimi skrętami. Z Frequency Tuning Inside, Power Vacuum, Air Carbon TI i oryginalną czarną szatą graficzną B-Magic. Idealnie uzupełnie stanowią wiązania Railflex2 Performance i buty MX9.
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 180/175/170/165/160
promień: 17m /170 cm
taliowanie: 109-69-96
Air Carbon Titanium, Power Vacuum, Frequency Tuning (FT), World Cup Tuning,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Air Carbon Titanium


Materiał używany w inżynierii lotniczej stosowany w wysokiej klasy nartach FISCHER AirCarbonTi podwyższa twardość pozbawioną drgań, redukuje wagę i doskonale przekazuje energię. Wyłącznie Fischer używa AirCarbon materiał stworzony przez FACC (Fischer Advanced Composite Components) Titanium (Titanium / Aluminum) zapewnia stabilność przy dużych prędkościach.

Power Vacuum


Homogeniczna i całkowicie pozbawiona drgań produkcja wykorzystuje najnowsze materiały jak: Titanium, Aircarbon, Włókno szklane oraz rdzenie drewniane bardzo wysokiej jakości dla uzyskania doskonałych parametrów sprzętu.

Narty o konstrukcji Power Vacuum posiadają warstwę laminatu przenoszącego obciążenie tuż pod szatą graficzną, dzięki czemu przenoszą one energię dokładnie i wprost do właściwej krawędzi.

Frequency Tuning (FT)


Ten proces harmonizacji właściwie pochodzi ze świata muzycznego. Fischer jest pierwszą firmą, która wprowadziła tą technologię do nart. Specjalnie skonstruowana siatka harmonizuje wibracje o wysokich częstotliwościach i zamienia je w energię doskonale rozprowadzaną na krawędzie nart.

A co na ten temat ma do powiedzenia jeden z najlepszych alpejczyków - Michael von Gruenigen: "To niewiarygodne - z Frequency Tuning jestem o wiele szybszy, narty prowadzą się bardzo płynnie, a każdy skręt powoduje jeszcze większe przyspieszenie. To naprawdę milowy krok naprzód w konstruowaniu nart, który pomógł mi w zdobyciu tytułu mistrza świata w St. Anton, czyli czegoś co chciałem zrobić od zawsze."

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

zobacz całą kolekcję Fischer 05/06

Race kobiety
Race mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Skier Cross
Twin Tip
Dzieci SL
Dzieci GS
Złoto:Salomon
Srebro:Dynastar
Brąz:Atomic
Austria Ski Test 2005
Partnerzy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020