skionline.pl WorldSkitest 22/23 High Performance kobiety Fischer
poprzednia nartanastępna narta
The CURV DTX WS

ZWYCIĘZCA TESTU w kategorii „Ladies High Performance! Dzięki bezkonkurencyjnym, rewelacyjnym wartościom we wszystkich obszarach, „The Curv” ostatecznie decyduje o wyścigu sam. „Fischer” jest teraz stałym gościem na podium WST, co jest wielkim osiągnięciem w tej silnej konkurencji Gratulacje!Nasza absolutna rekomendacja kupna!

Parametry testowanej narty:
- długość: 164 cm
- promień: 14.5 m
- taliowanie: 116-70-99
Ocena:
doskonała
Punkty:
42.6
Długi skręt 8.0
Krótki skręt 8.5
Trzymanie krawędzi 8.5
Stabilność 8.4
Łatwość prowadzenia 8.6

porównaj z innymi nartami

Dzięki swojej geometrii narty The Curv DTX są idealne na całodzienne warunki panujące na stoku . Rano kiedy jest twardo idą jak po szynach natomiast po 12:00 w miękkich warunkach nadal utrzymują swoją dynamikę i to powoduje że będziesz zadowolony z wyboru tego modelu.

Osiągi na poziomie race-level.
Triple Radius umożliwia dynamiczne, ostre skręty o dowolnym promieniu. Wzmocnienie siatką carbonową wokół lekkiego rdzenia drewnianego utrzymuje niską wagę oraz wysoką sztywność poprzeczną aby zapewnić stabilność oraz uczucie pewności na narcie
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 157/164/171/178
Promień: 14 m / 171 cm
Taliowanie: 120-70-102
World Cup Tuning, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Sintered Bases, On-Piste ROCKER, Diagocarbon, Fiberglass Bridge, Radical Triple Radius, M-Track
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

World Cup Tuning


Krawędzie i ślizgi podlegają obróbce na doskonałych maszynach, na których przygotowuje się również sprzęt dla zawodników Pucharu Świata. Fischer dysponuje jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

więcej

zobacz całą kolekcję Fischer 22/23

poprzednia nartanastępna narta
Race SL mężczyźni
High Performance kobiety
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Złoto:Elan
Srebro:Rossignol
Brąz:Nordica