skionline.pl WorldSkitest 10/11 Open Space Nordica
poprzednia nartanastępna narta
Doberman Spitfire EDT CT

Słowo od producenta:
Nordica Spitfire pro spełni oczekiwania ambitnych użytkowników szukających wyzwań, którzy cenią sobie różne techniki jazdy. Obietnica: „dwie narty w jednej” – w przypadku tego modelu nie jest obietnicą bez pokrycia. Przód właściwy dla slalomki w połączeniu z taliowaniem GS pozwala perfekcyjnie połączyć w jednej narcie dwa promienie skrętu.

Opinia testujących:
Nordica Spitfire to model wyróżniający się designem (brązowy medal w konkursie SnowStyle). Jeśli chodzi o potencjał techniczny tej narty, trzeba przyznać, że reklamowy slogan „dwie narty w jednej” nie obiecuje niczego na wyrost. Spitfire rzeczywiście radzi sobie tak samo dobrze w długim, jak i w krótkim skręcie, przy większych i przy mniejszych prędkościach.

Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

poprzednia nartanastępna narta
Narta, która sprawdzi się na wszystkich stokach. Została stworzona z myślą o znakomicie jeżdżących narciarzach. Dzięki nowej koncepcji taliowania i średnic skrętu, umożliwia perfekcyjną jazdę o zmiennej charakterystyce. Pełny rdzeń drewniany usztywniony dwoma płytami tytanowymi w połączeniu z systemem XBI oraz EDT pozwala na możliwie najlepsze trzymanie krawędzi przy dużych prędkościach i na trudnych trasach. Dzięki systemowi EDT narta atakuje stoki z pasją narty komórkowej, zachowując sztywność z którą doświadczony narciarz nie będzie miał problemu.

Konstrukcja: FULL TWIN V ACTIVE 2Ti
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 154/162/170/178
promień: 14m /170
taliowanie: 124-72-107
porównaj z zobacz wszystkie

zobacz całą kolekcję Nordica 10/11

Race mężczyźni
High Performance kobiety
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Twin Tip
Open Space
Dzieci GS
Dzieci Twin Tip
Złoto:Elan
Srebro:Head
Brąz:Nordica
WorldSkitest 2010 - zdjęcia akcji
WorldSkitest 2010 - Snow Style
WorldSkitest 2010 - freestyle
WorldSkitest 2010 - pokaz mody
WorldSkitest 2010 - testerzy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020