skionline.pl WorldSkitest 16/17 All Mountain mężczyźni Voelkl
poprzednia nartanastępna narta
RTM 84

Voelkl RTM 84 zdobył drugie miejsce zarówno w męskiej, jak i damskiej klasyfikacji. Pomijając doskonałe oceny za jazdę, model wyróżniony został również srebrem w konkursie SnowStyle, w kategorii all mountain. Brawo – dobre i ładne narty. Polecamy zakup.

Testowana narty:
długość: 177 cm
promień: 17,9 m
taliowanie: 131-84-112

Ocena:
doskonała
Punkty:
40.9
Długi skręt 8.9
Krótki skręt 7.4
Trzymanie krawędzi 8.4
Stabilność 8.6
Łatwość prowadzenia 7.6

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Najlepsze narty all mountain sezonu na targach ISPO 2015. Rewolucyjne technologie w rewolucyjnych nartach! Nowy, wydłużony profil Tip&Tail Rocker, nowa, ekstremalna konstrukcja 3D.Ridge, tłumik drgań UVO – lepsze trzymanie, większa stabilność w każdych warunkach. Nowa konstrukcja wiązania iPT WIDERIDE XL, szersza o 40% od poprzednich wyznacza nowy standard w transmisji sił sterujących. Wiązanie mocowane jest wprost do narty, poprzez szyny montażowe, wydrążone w samym rdzeniu narty. Absolutnie nie spotykana dotąd precyzja i bezpośrednia kontrola nad nartami. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg – czuje się wtedy najbardziej komfort szerokiej i długiej narty. Pewnie się prowadzą i płynnie zmeniają krawędzie. Najwyższa ocena w testach NTN – zdecydowanie najlepsze w grupie nart all mountian. Najbardziej sportowa ze wszystkich nart all mountain w historii!

Technologie: UVO, Powered by Titanium, 3D.Ridge, 3D Sidewall
Ślizg: P-Tex 2100
Rdzeń: 3D.Ridge Core
Wiązania: iPT WideRide XL
Parametry techniczne:Technologie:
Długość: 162/167/172/177/182
Promień: 17.9m / 177
Taliowanie: 131-84-112
Powered by Steel, UVO,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Powered by Steel


Warstwa stali w rdzeniu narty. Dodaje narcie sprężystość. Zapewnia maksymalną dynamikę jazdy.

UVO


Wibracje powstają, gdy narta wchodzi w interakcję z nierównym terenem. Co zatem wyróżnia technologię U.V.O. na tle konkurencyjnych rozwiązań mających wyeliminować ten niepożądany efekt? Przede wszystkim, tradycyjne systemy tłumienia zmniejszają drgania jedynie w osi pionowej, natomiast unikalna technologia U.V.O. 360 º (Ultimata Vibration Object) minimalizuje wibracje we wszystkich kierunkach. Jak? Poprzez opóźnianie reakcji drgań. Redukcja pionowych drgań zapewnia większą stabilność podczas jazdy z dużą prędkością, podczas gdy redukcja wibracji poziomych gwarantuje mniejsze "kłapanie" na nierównej powierzchni. Co więcej, U.V.O. absorbuje drgania na długości całej narty, przez co trzymanie krawędzi jest bardziej efektywne.

zobacz całą kolekcję Voelkl 16/17

Race GS mężczyźni
High Performance kobiety
High Performance mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Allround mężczyźni
Freeride do 100
Freeride do 120
Złoto:Elan
Srebro:Voelkl
Brąz:Blizzard
WorldSkitest 2016 - testy nart
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020