Newsletter archiwalny
Newsletter skionline.pl - 10 października 2011

Wysłany dnia: 2011.10.10
 dzieci na nartach
 sprzęt
 stacje
 sport
 warunki narciarskie
 forum
 galerie
 wyjazdy na narty
 hotele
 trentino.pl
 skionline.tv

Drodzy Czytelnicy,

O inwestycjach w polskich stacjach narciarskich nie piszemy zbyt często, z tym większą przyjemnością, jako pierwsi, przesyłamy jeszcze "ciepłe" informacje z Białki Tatrzańskiej. Kolejna kanapa, dwie nowe trasy i poprawa istniejącej infrastruktury na Koltelnicy pokazują, że Białka nie osiada na laurach. Mamy nadzieję, że idąc za przykładem podhalańskich stacji, wiatr zmian dotrze również do Szczyrku. Jak deklarują nowi zarządcy gruntów i wyciągów, w tym sezonie poczynione zostaną pierwsze kroki mające na celu poprawę warunków i jakości usług w stalicy polskiego narciarstwa, za jaką - przynajmniej kiedyś - uważany był Szczyrk.
Na koniec jeszcze garść informacji o nowościach w sprzęcie, który podczas zwiedzania polskich i alpejskich stacji z pewnością się przyda!

Redakcja skionline.pl

Szczyrk czynny, zapewnia SON
Szczyrkowski Ośrodek Narciarski zarządzający kompleksem narciarskim Czyrna - Solisko zachęca do odwiedzenia w najbliższym sezonie Szczyrku. Jak deklarują przedstawiciele spółki SON S.A., dołożą wszelkich starań, by tej zimy sprostać wymaganiom narciarzy oraz zapewnić im jak najlepsze warunki i poziom usług.
... zobacz więcej »
Białka nie zwalnia - nowości 2011/12
O optymistyczne wiadomości z polskich stacji narciarskich nie łatwo, z tym większą przyjemnością donosimy, że na Podhalu drgnęło. Uważana za jedną z najprężniej rozwijających się stacji w Polsce - Białka Tatrzańska nie zaprzestaje inwestycji. Co więcej, z powodzeniem zaprasza do współpracy sąsiednie ośrodki. Od najbliższego sezonu zimowego, dzięki inwestycjom w rozbudowę infrastruktury i tras ma być szybciej, sprawniej i wygodniej.
... zobacz więcej »
Quest 14 - nowe buty Salomona
Firma Salomon, światowy lider w produkcji najwyższej jakości butów narciarskich, przedstawia Quest 14, nowy model z innowacyjnej serii Quest. Połączenie technologii Backbone z materiałami typowymi dla butów Salomon race, umożliwi narciarzom zarówno komfortową jazdę jak i precyzyjny przekaz sił oraz wygodne chodzenie.
... zobacz więcej »
Jasna coraz lepsza
Największy, położony na zboczach Chopoka słowacki ośrodek narciarskie nie przestaje inwestować. Nazywana ze względu na nowoczesną infrastrukturę "alpejską" stacją Jasna, w nadchodzącym sezonie zimowym oddaje do użytku kolejne wyciągi, udostępnia nowe parkingi, poprawia system naśnieżania, bazę noclegową i gastronomiczną. Zakres i tempo inwestycji za naszą południową granicą pokazuje, że biznes narciarski - jeżeli właściwie zarządzany - ma się bardzo dobrze.
... zobacz więcej »
Kolekcja butów Tecnica Demon na sezon 2011/12
Modele z nowej linii All Mountain Demon gwarantują wygodę i przyjemność z jazdy narciarzom prezentującym zaawansowany poziom umiejętności. Wysokiej jakości, zaawansowane konstrukcyjnie buty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
... zobacz więcej »
Voelkl CODE - nowy wymiar nart
Code, innowacyjne narty Voelkla na sezon 11/12 przeznaczone są dla zaawansowanych narciarzy poszukujących solidnego, gwarantującego dobrą zabawę na stoku sprzętu. Kształt narty zawodniczej plus obustronny rocker!
... zobacz więcej »
Are you ready to rock?
Dzięki pomysłowości i kreatywności Shane’a McConkey na rynku pojawiły się narty, które nie tylko zmieniły sposób i podejście do jazdy w puchu, ale również ułatwiły początkującym pierwsze "kontakty" ze śniegiem. Dziś, dzięki technologii Baseline™ narty łatwiej wycinają skręty - radzą sobie na przygotowanych trasach, w parku i w głębokim śniegu.
... zobacz więcej »
Kurtka na każdą pogodę
Wychłodzenie, wilgoć czy przegrzanie - to już przeszłość dzięki Polartec® NeoShell®. Jest to nowa, najlepiej oddychająca i wodoodporna dzianina typu hardshell spośród dostępnych na rynku. W Polsce w sezonie jesień-zima 2011 dostępne są dwa modele kurtek wykonane z Polartec® NeoShell®: Zion marki Marmot oraz Gipfelgrat marki Mammut. Ta odzież zapewni użytkownikom komfort w każdych warunkach pogodowych.
... zobacz więcej »
Rossignol Experience - Odkryj dziewicze zakątki gór!
Zupełnie nowa linia nart z grupy all mountain stworzona do zadań specjalnych. Te absolutnie wyjątkowe narty odnajdą się w każdych warunkach - pozwolą dotrzeć tam, gdzie inne nie wychylą dziobów. Usatysfakcjonują narciarzy poszukujących wszechstronnie uzdolnionych desek, które nie zawiodą, gdy zawiedzie śnieg. W modelach z serii Experience połączono tradycyjny profil Camber z technologią Rocker w okolicach dziobów i piętek.
... zobacz więcej »
Blizzard Cochise - narta roku!
Blizzard po raz drugi z rzędu zdobywa prestiżową nagrodę European Ski of the Year.
Najbardziej prestiżowa nagroda za innowacyjność w branży sportów zimowych trafia do austriackiego producenta - nagrodzony zostaje model COCHISE z technologią Flip Core.
... zobacz więcej »
Sprzęt narciarski 11/12
Narty
Armada, Atomic, Blizzard, Dynastar, Elan, Fischer, Head, K2,
Nordica, Rossignol, Salomon, Stoeckli, Vist, Volkl

Buty narciarskie
Atomic, Dalbello, Fischer, Head, Lange, Nordica, Rossignol, Salomon, Tecnica

Wiązania narciarskie
Atomic, Blizzard, Fischer, Look, Marker, Salomon, Tyrolia

Rękawice narciarskie
POC, Salomon

Kaski
Atomic, Carrera, Fischer, Julbo, K2, Lange, POC, Rossignol, Salomon

Gogle
Atomic, Carrera, Julbo, POC, Rossignol, Salomon

Akcesoria
Ski Man
Redakcja:
skionline.pl
e-mail: skionline@skionline.pl

Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywania zmian we wszystkich informacjach.
Wykorzystywanie treści tylko w celach prywatnych. Newsletter skionline.pl może być wysyłany do partnerów biznesowych, znajomych i przyjaciół. Zakaz powielania, lub wykorzystania treści w internecie, lub na płytach CD.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać newslettera skionline.pl kliknij tutaj

Powrót

Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy, bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl dopisz się do naszego newslettera.
Informacje