Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Alpejski Puchar Świata 17/18
2018.01.26 Garmisch-Partenkirchen, zjazd (trening), mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Christof Innerhofer
Włochy
1:55.57
2.
Matthias Mayer
Austria
1:56.20
3.
Dominik Paris
Włochy
1:56.24
4.
Vincent Kriechmayr
Austria
1:56.31
5.
Matteo Marsaglia
Włochy
1:56.37
6.
Thomas Dressen
Niemcy
1:56.45
7.
Aksel Lund Svindal
Norwegia
1:56.47
7.
Aleksander Aamodt Kilde
Norwegia
1:56.47
7.
Hannes Reichelt
Austria
1:56.47
10.
Daniel Danklmaier
Austria
1:56.55
11.
Christopher Neumayer
Austria
1:56.76
12.
Adrien Theaux
Francja
1:56.79
13.
Frederic Berthold
Austria
1:56.84
14.
Daniel Hemetsberger
Austria
1:56.89
15.
Brice Roger
Francja
1:56.99
16.
Johan Clarey
Francja
1:57.09
17.
Mauro Caviezel
Szwajcaria
1:57.13
18.
Klemen Kosi
Słowenia
1:57.14
19.
Jared Goldberg
USA
1:57.15
20.
Christian Walder
Austria
1:57.29
21.
Thomas Biesemeyer
USA
1:57.40
22.
Andreas Sander
Niemcy
1:57.51
23.
Andreas Romar
Finlandia
1:57.54
24.
Beat Feuz
Szwajcaria
1:57.67
25.
Maxence Muzaton
Francja
1:57.71
26.
Bryce Bennett
USA
1:57.76
27.
Manuel Schmid
Niemcy
1:57.77
28.
Manuel Osborne-Paradis
Kanada
1:57.79
29.
Nicolas Raffort
Francja
1:57.90
30.
Martin Cater
Słowenia
1:58.09
31.
Christopher Hoerl
Mołdawia
1:58.10
32.
Felix Monsen
Szwecja
1:58.14
32.
Max Franz
Austria
1:58.14
34.
Johannes Kroell
Austria
1:58.16
34.
Patrick Kueng
Szwajcaria
1:58.16
36.
Gian Luca Barandun
Szwajcaria
1:58.18
37.
Mattia Casse
Włochy
1:58.23
38.
Benjamin Thomsen
Kanada
1:58.33
39.
Broderick Thompson
Kanada
1:58.44
39.
Marc Gisin
Szwajcaria
1:58.44
41.
Emanuele Buzzi
Włochy
1:58.49
41.
Urs Kryenbuehl
Szwajcaria
1:58.49
43.
Stefan Rogentin
Szwajcaria
1:58.53
44.
Carlo Janka
Szwajcaria
1:58.58
45.
Josef Ferstl
Niemcy
1:58.65
46.
Gilles Roulin
Szwajcaria
1:58.70
47.
Miha Hrobat
Słowenia
1:58.71
48.
Christof Brandner
Niemcy
1:58.78
49.
Romed Baumann
Austria
1:58.91
50.
Bostjan Kline
Słowenia
1:58.97
51.
Fabio Renz
Niemcy
1:59.24
52.
Brodie Seger
Kanada
1:59.32
53.
Blaise Giezendanner
Francja
1:59.38
54.
Alexander Prast
Włochy
1:59.61
55.
Florian Schieder
Włochy
1:59.65
56.
Ralph Weber
Szwajcaria
2:00.70
57.
Christoffer Faarup
Dania
2:00.89
58.
Marc Oliveras
Andora
2:01.46
59.
Roy Piccard
Francja
2:04.67
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Letnie Grand Prix
Olimpiada
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
kwiecień 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.