Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Alpejski Puchar Świata 20/21
2020.12.17 Val Gardena-Groeden, zjazd (trening), mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Czas
1.
Aleksander Aamodt Kilde
Norwegia
2:02.09
2.
Kjetil Jansrud
Norwegia
2:02.35
3.
Max Franz
Austria
2:02.61
4.
Jared Goldberg
USA
2:02.75
5.
Ryan Cochran-Siegle
USA
2:02.80
6.
Lars Roesti
Szwajcaria
2:02.97
7.
Bryce Bennett
USA
2:02.99
8.
Manuel Schmid
Niemcy
2:03.14
9.
Ralph Weber
Szwajcaria
2:03.21
9.
Vincent Kriechmayr
Austria
2:03.21
11.
Romed Baumann
Austria
2:03.23
12.
Nils Allegre
Francja
2:03.33
13.
Mauro Caviezel
Szwajcaria
2:03.44
14.
Carlo Janka
Szwajcaria
2:03.49
15.
Andreas Sander
Niemcy
2:03.54
16.
Christian Walder
Austria
2:03.61
17.
Gilles Roulin
Szwajcaria
2:03.68
18.
Stefan Rogentin
Szwajcaria
2:03.81
19.
Sam Morse
USA
2:03.83
19.
Brice Roger
Francja
2:03.83
21.
Adrian Smiseth Sejersted
Norwegia
2:03.93
22.
Nils Alphand
Francja
2:03.95
23.
Matthias Mayer
Austria
2:03.98
24.
Urs Kryenbuehl
Szwajcaria
2:04.00
25.
Matteo Marsaglia
Włochy
2:04.08
26.
Adrien Theaux
Francja
2:04.10
27.
Klemen Kosi
Słowenia
2:04.18
28.
Beat Feuz
Szwajcaria
2:04.21
29.
Nicolas Raffort
Francja
2:04.23
30.
Otmar Striedinger
Austria
2:04.25
31.
Niels Hintermann
Szwajcaria
2:04.32
32.
Christof Innerhofer
Włochy
2:04.41
32.
Travis Ganong
USA
2:04.41
34.
Stefan Babinsky
Austria
2:04.42
34.
Felix Monsen
Szwecja
2:04.42
36.
Daniel Hemetsberger
Austria
2:04.43
37.
Roy Piccard
Francja
2:04.48
38.
Dominik Paris
Włochy
2:04.51
39.
Valentin Giraud Moine
Francja
2:04.59
40.
Christopher Neumayer
Austria
2:04.66
41.
Niklas Koeck
Austria
2:04.68
42.
Florian Schieder
Włochy
2:04.75
43.
Miha Hrobat
Słowenia
2:04.77
43.
Josef Ferstl
Niemcy
2:04.77
45.
Blaise Giezendanner
Francja
2:04.85
46.
Martin Cater
Słowenia
2:04.96
47.
Hannes Reichelt
Austria
2:04.97
48.
Alexander Koell
Szwecja
2:05.07
49.
Bostjan Kline
Słowenia
2:05.10
50.
Cedric Ochsner
Szwajcaria
2:05.12
51.
Benjamin Thomsen
Kanada
2:05.18
52.
Guglielmo Bosca
Włochy
2:05.21
53.
Matthieu Bailet
Francja
2:05.22
54.
Johan Clarey
Francja
2:05.23
55.
Dominik Schwaiger
Niemcy
2:05.35
56.
Christoph Krenn
Austria
2:05.46
57.
Marco Odermatt
Szwajcaria
2:05.59
58.
Broderick Thompson
Kanada
2:05.69
59.
Emanuele Buzzi
Włochy
2:05.70
60.
Erik Arvidsson
USA
2:05.72
61.
Simon Jocher
Niemcy
2:05.75
62.
Jeffrey Read
Kanada
2:05.84
63.
Henrik Roea
Norwegia
2:05.87
64.
James Crawford
Kanada
2:05.90
65.
Davide Cazzaniga
Włochy
2:06.69
66.
Daniel Danklmaier
Austria
2:07.37
67.
Jack Gower
Wielka Brytania
2:08.57
68.
Martin Bendik
Słowacja
27:25.69
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Letnie Grand Prix
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
kwiecień 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.