Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Olimpiada 09/10
2010.02.28 Whistler, 50 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego), mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Czas
Punkty FIS
1.
Petter jr. Northug
Norwegia
2:05:35.5
0.00
2.
Axel Teichmann
Niemcy
2:05:35.8
0.06
3.
Johan Olsson
Szwecja
2:05:36.5
0.19
4.
Tobias Angerer
Niemcy
2:05:37.0
0.28
5.
Devon Kershaw
Kanada
2:05:37.1
0.30
6.
Andrus Veerpalu
Estonia
2:05:41.6
1.13
7.
Daniel Richardsson
Szwecja
2:05:45.2
1.80
8.
Maxim Vylegzhanin
Rosja
2:05:46.4
2.03
9.
Anders Soedergren
Szwecja
2:05:47.1
2.16
10.
Dario Cologna
Szwajcaria
2:05:47.5
2.23
11.
Giorgio Di Centa
Włochy
2:05:49.0
2.51
12.
Lukas Bauer
Czechy
2:05:49.4
2.58
13.
Vincent Vittoz
Francja
2:05:49.6
2.62
14.
Alexander Legkov
Rosja
2:05:53.3
3.31
15.
Martin Johnsrud Sundby
Norwegia
2:05:57.7
4.12
16.
Jens Filbrich
Niemcy
2:06:07.8
6.00
17.
Odd-Bjoern Hjelmeset
Norwegia
2:06:08.3
6.09
18.
George Grey
Kanada
2:06:18.1
7.91
19.
Jean Marc Gaillard
Francja
2:06:38.0
11.61
20.
Sami Jauhojaervi
Finlandia
2:06:43.2
12.58
21.
Rene Sommerfeldt
Niemcy
2:06:52.5
14.31
22.
Marcus Hellner
Szwecja
2:07:03.2
16.29
23.
Jens Arne Svartedal
Norwegia
2:07:32.5
21.74
24.
Petr Sedov
Rosja
2:07:35.4
22.28
25.
Sergei Dolidovich
Białoruś
2:07:47.6
24.54
26.
Pietro Piller Cottrer
Włochy
2:08:21.6
30.86
27.
Alexey Poltoranin
Kazachstan
2:09:29.6
43.49
28.
James Southam
USA
2:10:08.3
50.68
29.
Jiri Magal
Czechy
2:10:22.7
53.36
30.
Jaak Mae
Estonia
2:10:41.3
56.81
31.
Valerio Checchi
Włochy
2:10:49.7
58.37
32.
Alex Harvey
Kanada
2:10:49.9
58.41
33.
Ivan Babikov
Kanada
2:10:50.2
58.47
34.
Aivar Rehemaa
Estonia
2:10:57.6
59.84
35.
Nobu Naruse
Japonia
2:10:59.2
60.14
36.
Roland Clara
Włochy
2:11:00.8
60.44
37.
Ville Nousiainen
Finlandia
2:11:38.0
67.35
38.
Cyril Miranda
Francja
2:11:56.9
70.86
39.
Yevgeniy Velichko
Kazachstan
2:13:01.5
82.86
40.
Vicenc Vilarrubla
Hiszpania
2:13:33.8
88.86
41.
Algo Karp
Estonia
2:13:49.6
91.80
42.
Roman Leybyuk
Ukraina
2:15:19.9
108.57
43.
Lari Lehtonen
Finlandia
2:16:26.2
120.89
44.
Diego Ruiz
Hiszpania
2:17:49.8
136.42
45.
Aliaksei Ivanou
Białoruś
2:17:59.2
138.17
46.
Benjamin Koons
Nowa Zelandia
2:21:53.9
181.77
47.
Francois Soulie
Andora
2:25:00.8
216.50
48.
Jonas Thor Olsen
Dania
2:25:00.9
216.52
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Letnie Grand Prix
Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich
Olimpiada
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
maj 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.