skionline.pl sport wyniki
2020.11.29  Ruka, 10 km techniką dowolną (na dochodzenie), kobiety
Poz.Zawodnik KrajCzasPunkty FIS
1.Therese JohaugNorwegia25:06.20.00
2.Tatiana AleshinaRosja25:53.222.31
3.Ebba AnderssonSzwecja25:54.814.82
4.Frida KarlssonSzwecja25:57.027.73
5.Rosie BrennanUSA25:58.78.37
6.Helene Marie FossesholmNorwegia26:01.00.64
7.Linn SvahnSzwecja26:13.134.18
8.Maja DahlqvistSzwecja26:15.038.88
9.Kerttu NiskanenFinlandia26:20.725.89
10.Natalia NepryaevaRosja26:21.847.48
11.Emma RibomSzwecja26:26.628.20
12.Jonna SundlingSzwecja26:28.121.43
13.Anne Kjersti KalvaaNorwegia26:37.432.82
14.Lotta Udnes WengNorwegia26:47.748.20
15.Jessica DigginsUSA26:50.619.44
16.Teresa StadloberAustria26:51.823.58
17.Tiril Udnes WengNorwegia27:21.477.44
18.Anna DyvikSzwecja27:30.669.63
19.Anamarija LampicSłowenia27:30.672.82
20.Katharina HennigNiemcy27:32.353.46
21.Yulia BelorukovaRosja27:32.343.10
22.Katerina BerouskovaCzechy27:33.235.06
23.Hedda Oestberg AmundsenNorwegia27:34.946.77
24.Nadine FaehndrichSzwajcaria27:35.062.78
25.Laura MononenFinlandia27:35.740.23
26.Moa LundgrenSzwecja27:38.348.68
27.Lucia ScardoniWłochy28:20.577.52
28.Jasmi JoensuuFinlandia28:21.385.33
29.Mathilde MyhrvoldNorwegia28:22.865.01
30.Alisa ZhambalovaRosja28:23.464.69
31.Pia FinkNiemcy28:24.057.20
32.Hailey SwirbulUSA28:26.363.82
33.Masako IshidaJaponia28:26.668.04
34.Anna ComarellaWłochy28:28.962.70
35.Johanna MatintaloFinlandia28:49.095.45
36.Yana KirpichenkoRosja29:01.6102.30
37.Sofie KrehlNiemcy29:05.471.86
38.Katri LylynperaFinlandia29:06.1106.68
39.Riitta-Liisa RoponenFinlandia29:07.873.78
40.Anna SvendsenNorwegia29:08.6122.21
41.Laura GimmlerNiemcy29:09.070.75
42.Hristina MatsokinaRosja29:09.590.27
43.Delphine ClaudelFrancja29:10.068.36
44.Ekaterina SmirnovaRosja29:11.074.73
45.Patricija EidukaŁotwa29:11.961.11
46.Caitlin PattersonUSA29:12.363.02
47.Anne KylloenenFinlandia29:25.896.88
48.Katerina JanatovaCzechy29:27.865.01
49.Nadine HerrmannNiemcy29:29.787.24
50.Julia KernUSA29:59.471.07
51.Anni AlakoskiFinlandia30:35.9129.62
52.Laurien Van Der GraaffSzwajcaria30:39.3128.35
53.Katharine OgdenUSA30:42.7115.12
54.Ane Appelkvist StensethNorwegia30:48.5146.83
55.Weronika KaletaPolska30:51.0114.57
56.Petra NovakovaCzechy30:55.8116.80
57.Sophie CaldwellUSA30:58.9128.83
58.Lisa UnterwegerAustria31:06.8131.14
59.Petra HyncicovaCzechy31:31.6115.84
60.Maryna AntsyborUkraina32:31.9131.22
61.Valiantsina KaminskayaBiałoruś32:32.5130.10
62.Tiia OlkkonenFinlandia32:44.2192.80
63.Magdalena KobieluszPolska34:13.5226.50
64.Greta LaurentWłochy34:14.2258.93
65.Yuliia KrolUkraina34:33.9237.18

Powrót

Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
poprzedni sierpień 2022 następny
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości: w:
Skijumping.pl
sportowebeskidy.pl