skionline.pl sprzęt buty narciarskie 01/02 Rossignol wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzednibuty narciarskie Rossignol 01/02 - lista modelinastępny

Rossignol Soft 1

Oceń
Nowa opatentowana technologia Rossignol SOFT w której połączono twarde części plastikowe zewnętrznej skorupy buta z miękką strukturą np. z naturalną skórą. Miąkkie, bardzo komfortowe i precyzyjne, stały flex - niezależnie od temperatury. Wkładanie i zdejmowanie jest bardzo łatwe. Wkładanie stopy do buta może się odbywać bez użycia rąk - również na mrozie. Polecane wszystkim, również ekspertom.
Flex:
Hard
Medium
Soft
Fit:
Narrow
Medium
Wide
Parametry techniczneTechnologie
Rozmiary: 22-31.5
Kolory: Czarny/Nat. Skóra
Twardość (flex): 0
Szerokość wkładki: 0 mm
Soft, Canting, Strapper, Honeycomb
 zobacz wszystkie
poprzednibuty narciarskie Rossignol 01/02 - lista modelinastępny

Soft


Nowa odważna koncepcja w której zastosowano między innymi opatentowaną przez Rossignol technologię Soft – polączenia twardych części skorupy z miękką strukturą przedniej części buta – naturalną lub syntetyczną skórą. Dzięki zastosowaniu wzmocnionej konstrukcji Cocpit`u – „L-shaped” i elastomeru, but precyzyjnie przekazuje energię, jest dynamiczny i komfortowy. Cocpit jest asymetryczny co powoduje precyzyjne przekazanie energii na krawędzie. Stopa znajduje się 13 mm wyżej niż w tradycyjnym bucie - krawędziowanie jest jeszcze bardziej efektywne. Twardość / Flex nie zależy od temperatury, jest progresywny ponieważ nie ma nacisku na części plastikowe. Wkładanie i zdejmowanie butów jest bardzo łatwe - niezależnie od temperatury. Komfort w trakcie użytkowania można porównać z miękkimi butami snowboardowymi.

Canting


Regulacja ustawienia cholewki względem podeszwy buta w płaszczyźnie czołowej do indywidualnej budowy anatomicznej nóg narciarza. Canting x 2 – podwójny canting: zewnętrzny i wewnętrzny.

Strapper


Bardzo łatwy w użyciu nowy element zapięcia górnej klamry. Posiada duży zakres regulacji ( dla różnej tęgości łydki ). Jest bardzo precyzyjny.

Honeycomb


Elastyczny język buta wewnętrznego o strukturze plastra miodu dla wymuszenia lepszego przepływu powietrza w trakcie nacisku.
Rodzaj sprzętu:
Szukaj sprzętu
Producent:
Zaawansowanie:
Przeznaczenie:
Sezon:
Płeć:
Model:
Zobacz
Rossignol kolekcja 19/20 - buty narciarskie
Rossignol kolekcja 19/20 - buty narciarskie
Rossignol kolekcja 19/20 - buty narciarskie
Młodzi sportowcy trenowali pod okiem Henrika Kristoffersena na Kasprowym Wierchu

zobacz więcej

Buty narciarskie Rossignol 01/02
+
Race
-
Soft
+
Carve
+
Salto
+
Saphir
+
Liberty
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020