skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

#NEVERGIVEUP - G-SHOCK specjalnie dla Polski!

2021.02.22
Nie zgniecie go ciężarówka, wytrzyma upadek z wysokości, przetrwa siłę głębin. Co jeszcze chcesz wiedzieć o zegarku G-SHOCK? Teraz masz wyjątkową możliwość zadać pytanie samemu Twórcy marki. Przejdź do formularza zgłoszeniowego, zadaj pytanie i weź udział w zabawie! Kikuo Ibe czeka na Twoje zgłoszenie! Najciekawsze z pytań nagrodzi kultowymi zegarkami DW-5600 ze swoim autografem!
Zegarki G-SHOCK to symbol wytrzymałości i siły. Zrodziły się z wielkiej pasji i determinacji - by ochronić precyzyjny i niezwykle delikatny mechanizm zegarka tak, aby mógł pokonać żywioły i towarzyszyć człowiekowi w ekstremalnych sytuacjach.

Zanim narodził się G-SHOCK - zegarki nie znały mocy. Na każdy zegarek trzeba było bardzo uważać - mechanizm bał się piachu, brudu, wody czy wstrząsów, nie był przystosowany do używania w terenie, podczas pracy czy uprawiania sportów. W taki sposób młody inżynier Casio, Kikuo Ibe - stracił zegarek, który dostał od ojca, prezent nie wytrzymał upadku na ziemię.

Wtedy narodziła się w nim idea prawdziwej rewolucji. W 1983 roku, w Tokio, ambitny Kikuo Ibe po wielu latach prób i testów wynalazł unikalny system ochrony, który z wrażliwego mechanizmu uczynił nieustraszonego i pełnego mocy giganta - stworzył pierwszy wytrzymały model zegarka G-SHOCK DW-5600.

#nevergiveup - to idea, która towarzyszyła Twórcy G-SHOCK i jest z marką do dziś.

Konkurs trwa od 19.02.2021 do 5.03.2021.

Konkurs: www.zibi.pl/g-shock/konkurs/

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20