skionline.pl sprzęt narciarskitechnologie
Technologie: rękawice narciarskie
Penetraid - rękawice narciarskie - Reusch
Końcówka mankietu typu penetraid pomaga Ci wygodnie wsunąć palce w ciepłe, przytulne rękawiczki. W każdej sytuacji, gdziekolwiek w górach. To proste - wystarczy wsunąć.
Primaloft® - rękawice narciarskie - Reusch
Primaloft® wykonany jest z ultraciękich mikrowłókien i zapewnia nieosiągalny wcześniej komfort zbliżony do puchu. Tak ciepły jak puch, w dotyku jest jak puch, wygląda jak puch, a w dodatku ma własności hydrofobowe.
Protection System - rękawice narciarskie - Reusch
Firma Reusch słynie z wysoce funkcjonalnych wyrobów i stawiania bezpieczeństwa na pierwszym miejscu. Reusch Protection System stanowi konieczność dla wymagających osób uprawiających sporty zimowe. Chroni on nadgarstki, zapewniając równocześnie maksymalne możliwości ruchu i elastyczność.
Provent-X - rękawice narciarskie - Reusch
Łatwy w użyciu system wentylacji firmy Reusch. System Reusch proVENT-x stworzono przy użyciu nowej technologii nieprzemakalnych suwaków i wodoodpornych szwów w rękawicy. System ten doskonale integruje się z innymi materiałami, gwarantując zachowanie ich pierwotnej wodo i wiatroszczelności.
Pull&Penetraid™ - rękawice narciarskie - Reusch
Kiedy zimno kąsa dłonie, to marzysz tylko o jednym: o włożeniu ich do ciepłych rękawic. Z założeniem pierwszej nie ma najmniejszego kłopotu, ale włożenie drugiej to prawdziwe wyzwanie. Pull&Penetraid to proste rozwiązanie – na zakończeniach mankietów znajdują się uchwyty, które pomogą sprawnie wciągnąć rękawice.
r-tex - rękawice narciarskie - Reusch
Wysoce funkcjonalna membrana r-tex, opracowana przez firmę Reusch, wykonana jest ze 100% poliestru z warstwą techniczną z TPU.
TPU to specyficzna forma poliuretanu (PU), wyjątkowo wytrzymała, odporna na przetarcie i elastyczna. Membrana r-tex ma konstrukcję 3-warstwową, odznacza się wysoką oddychalnością, jest w pełni wodoodporna i wiatroszczelna. Rękawice i ubrania wykorzystujące membranę r-tex pozwalają Ci czuć się komfortowo, ponieważ twoje dłonie i ciało pozostają suche, a dzięki temu łatwiej jest również utrzymać ciepło. Ciesz się cały dzień, korzystając ze sportów zimowych. Reusch opracował idealną kombinację warstw różnorodnych materiałów wysokiej jakości, która pozwala Twojej skórze oddychać, a także utrzymać ciepło. Wystarczyło dostosować kombinację do wymagań różnych obszarów dłoni.
SUB-°C - rękawice narciarskie - Reusch
Reusch opracował idealną kombinację warstw różnorodnych materiałów wysokiej jakości, która pozwala twojej skórze oddychać, a także utrzymać ciepło. Wystarczyło dostosować kombinację do wymagań różnych obszarów dłoni.
Thinsulate - rękawice narciarskie - Viking
Tkanina składająca się z mikrowłókien, które znacznie zwiększają powierzchnię zatrzymującą ciepło. Zastosowana jako warstwa ochronna utrzymuje ciepło i komfort izolując od chłodu lepiej od innych włókien. Nie absorbuje wody.
Triple System™ - rękawice narciarskie - Reusch
Szukasz rękawicy, w której będziesz mógł zjawić się na stoku i w listopadzie i w kwietniu? Już nie potrzebujesz dwóch osobnych par rękawic – wystarczy rękawica Triple System. Rękawice Triple System™ składają się z dwóch par rękawic: z zewnętrznej wykonanej z doskonałych materiałów (czesto z membraną) i wyjmowanej rękawicy wewnętrznej zrobionej ze Stormbloxx lub polaru. Obie pary można nosić albo razem, albo osobno – w zależności od pogody, temperatury i poziomu aktywności.
Unshok™ - rękawice narciarskie - Reusch
Unshok™ Kiedy przewracasz się lub balansujesz ciałem, twoja dłoń często instynktownie uderza w podłoże. Snowboarderzy często mają uszkodzone dłonie w okolicach kciuka. Unshock to skuteczna ochrona i maksymalna elastyczność. Przy nagłym nacisku ten miękki i elastyczny materiał absorbuje energię uderzenia i sztywnieje tworząc
barierę ochronną. Wszystko to dzieje się w czasie krótszym niż 0,001 sekundy, po czym materiał wraca do swojej pierwotnej postaci.
poprzednie11 - 20 z 25następne
Technologie
Narciarstwo alpejskie
Narciarstwo klasyczne
Gogle narciarskie
Odzież
Dobierz sprzęt