skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

5 powodów, dla których warto wybrać się całą rodziną do Paznaun

2019.11.12
Kliknij, aby powiększyć.
Gwarancja śniegu, atrakcyjne cenowo rodzinne oferty, zakwaterowanie dla rodzin we wszystkich przedziałach cenowych, opieka nad dziećmi lub bezpłatne interaktywne koncerty dla dzieci - wypoczynek na nartach z dziećmi wcale nie musi być ani męczący ani drogi.

1. Gwarancja śniegu w Paznaun


Szusowanie bez granic?

Dzięki usytuowaniu na wysokości od 1040 do 2872 metrów i wyjątkowemu położeniu czterech ośrodków narciarskich młodzi i dorośli miłośnicy sportów zimowych mogą spodziewać się niezakłóconej, białej zabawy na nartach w regionie Paznaun od końca listopada do początku maja.


2. Troskliwa opieka nad dziećmi


Chwila tylko we dwoje?

W Paznaun rodzice mogą rozkoszować się czasem we dwoje bez zmartwień. Od niedzieli do piątku skorzystać można w atrakcyjnej cenie z troskliwej opieki nad dziećmi. W Kappl klub dla maluchów Sunny Mountain Club zaprasza dzieci już od trzeciego roku życia i jest otwarty od 9:00 do 15:30. Poranna i popołudniowa opieka bez wyżywienia kosztuje sześć euro. Ponadto dzieci, które są zakwaterowane w jednym z ośrodków będących członkiem zrzeszenia Sunny Mountain, są objęte opieką bezpłatnie. W See koszt całodziennej opieki od godz. 9:30 do 16:00 w przedszkolu dla gości z wyżywieniem dla maluchów od dwóch lat to tylko cztery euro, jedna godzina kosztuje zaś jeden euro. W przedszkolu narciarskim w Ischgl dzieci w wieku od trzech do pięciu lat są w dobrych rękach. Natomiast w Galtür maluchy już od 18 miesiąca życia są mile widziane w przedszkolu dla gości otwartym od 9:00 do 16:00.

3. Pokoje przyjazne rodzinom we wszystkich przedziałach cenowych


W nowym łóżku, a jednak jak w domu?

Podmioty zrzeszone w Sunny Mountain, sieci przyjaznych dzieciom miejsc noclegowych w Kappl, oferują idealne zakwaterowanie we wszystkich przedziałach cenowych z wieloma wliczonymi w cenę usługami dodatkowymi dla rodzin. Na przykład zaraz po przyjeździe, dzieci otrzymują między innymi torebkę pełną niespodzianek. Ponadto opieka w przedszkolu dla gości Sunny Mountain jest bezpłatna.

5 powodów, dla których warto wybrać się całą rodziną do Paznaun
5 powodów, dla których warto wybrać się całą rodziną do Paznaun

4. Zniżki dla dzieci w ośrodkach narciarskich


Dzieci jeżdżą za darmo?

W Paznaun dzieci w wieku poniżej ośmiu lat w towarzystwie rodzica jeżdżą bezpłatnie we wszystkich czterech ośrodkach narciarskich. Dzieci w wieku poniżej 10 lat zakwaterowane w Ischgl lub Mathon, w towarzystwie rodzica z nowym karnetem VIP jeżdżą za darmo. W Galtür młodzież w wieku poniżej 19 lat obowiązuje taryfa dziecięca, a rodziny mogą skorzystać z zakupu rodzinnego karnetu narciarskiego.


5. Stoki i funparki na miarę oczekiwań


Białe szaleństwo dla wszystkich?

W jednym z czterech ośrodków narciarskich Paznaun o łącznej długości tras o wszystkich poziomach trudności wynoszącej 365 km rodziny z pewnością odnajdą coś dla siebie. Ci, którzy pragną wypróbować powietrznych akrobacji powinni udać się do funparku w See na stok z muldami i na średnią skocznię. W funparku Alblitt w Kappl początkujący i zaawansowani mogą sprawdzić się na trasach z przeszkodami dla początkujących i średnio zaawansowanych. Zaś dla zaawansowanych i profesjonalnych narciarzy firma SCHNEESTERN przygotowała w dwóch sektorach Ischgl Snowpark, sponsorowanych przez firmę JEEP, poręcze, boxy i inne przeszkody, gdzie wyczynowcy mogą popracować nad swoimi osiągami. Szukający różnorodności z pewnością nie zawiodą się na stokach w Galtür i sześciu sektorach w wielokrotnie nagradzanym parku Silvapark. Na spragnionych wrażeń czeka natomiast tyrolka Ischgl Skyfly.

5 powodów, dla których warto wybrać się całą rodziną do Paznaun
5 powodów, dla których warto wybrać się całą rodziną do Paznaun

Atrakcje dla aktywnych rodzin w Paznaun


- W każdy poniedziałek w Kappl w ramach wydarzenia Pierwsze ślady na śniegu z ważnym dziennym karnetem narciarskim, można zacząć szusować po świeżo przygotowanych stokach już od 8 rano.

- Każdy wtorek wieczorem w Kappl od 19:00 do 22:00 to pora na jazdę na sankach w świetle księżyca - małych i dużych gości zabawiać będzie czarodziej Robert.

- W każdy wtorkowy wieczór, w Galtür o godz. 20:30 warto być przygotowanym na wyścig na drewnianych klepkach. Wydarzenie zaczyna się w Gampele, gdzie można wypożyczyć drewniane klepki, które będą następnie służyły jako środek transportu przypominający narty.

- W każdą środę w Galtür od 19:30 do 22:30 na 2,2 kilometrowym oświetlonym stoku można spróbować nocnej jazdy na nartach.

- W czwartki, 26.12.2019 i 02.01.2020, a także w środy, 08.01., 29.01., 05.02., 12.02., 19.02. i 26.02.2020, goście w See będą mogli skorzystać z oświetlonego stoku narciarskiego oraz sześciokilometrowego toru saneczkowego.

- Siedem kilometrów długości i 950 metrów różnicy wysokości czyni nocny tor saneczkowy Ischgl jedną z najdłuższych tras saneczkarskich w Alpach i, o ile pozwalają na to warunki pogodowe, jest on oświetlony w poniedziałki i czwartki w godzinach od 19:00 do 22:00.

- Sześciokilometrowy naturalny tor saneczkowy w See jest uważany za jedną z najbardziej malowniczych tras w Tyrolu. Gdy pogoda dopisuje jest otwarty codziennie.

- W Kappl 04.02 i 27.02.2020 dzieci przeżyją niezapomniane, interaktywne koncerty z wielokrotnie nagradzanym, niemieckim piosenkarzem dziecięcym herrH. W Galtür dzieci będą mogły naprawdę się wyszaleć 19.02 na koncercie dla dzieci piosenkarza Markusa Beckera, a także 26.02 i 08.04.2020 na koncercie grupy Frank und seine Freunde.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com