skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

5 tyrolskich lodowców - im wyżej tym lepiej

2019.09.26
5 tyrolskich lodowców - im wyżej tym lepiej
Kliknij, aby powiększyć.
5 tyrolskich lodowców - im wyżej tym lepiej
Nadchodzący sezon narciarski to nowe wyciągi, park skitourowy, James Bond i śniadanie w gondolce na wysokości ponad 3000 m n.p.m.
Nowe wagoniki, nowe oferty i mnóstwo świeżego śniegu. Na 5 tyrolskich lodowcach na początku sezonu narciarskiego znów będzie się sporo działo. Dzięki odpowiedniej wysokości na lodowcach w Kaunertal, w Pitztal, w Sölden i na Stubaiu można jeździć na nartach już od końca września. Natomiast na terenie lodowca Hintertux można jeździć na nartach w dowolnym momencie - aż przez 365 dni w roku.
Wszystkie 5 lodowców od września do czerwca oferuje wspaniałe stoki z naturalnym śniegiem, imponujące widoki i gwarancję śniegu, a także liczne imprezy i wydarzenia sportowe. Każdy, kto jeździ na nartach na wysokości ponad 3000 metrów, szybko zda sobie sprawę, że im wyżej tym po prostu lepiej.

5 tyrolskich lodowców ma do zaoferowania w sumie ponad 300 kilometrów tras zjazdowych, 75 kolejek linowych i wyciągów narciarskich, a także około 100 kilometrów tras do jazdy w stylu dowolnym. Na fanów białego szaleństwa czekają ponadto liczne wydarzenia, takie jak zawody Pucharu Świata, testy sprzętu, koncerty i wydarzenia kulinarne, a także kilka snowparków.

5 tyrolskich lodowców - im wyżej tym lepiej fot. Stubai
5 tyrolskich lodowców - im wyżej tym lepiej fot. Stubai

Wszyscy entuzjaści lodowców mogą skorzystać z oferty elastycznego karnetu narciarskiego "White5". Skipass jest wtedy ważny przez dziesięć dni (w okresie od 1 października 2019 r. do 15 maja 2020 r.) na wszystkich pięciu lodowcach. Obejmujący wszystkie lodowce karnet "White5" kosztuje 425 euro za osobę.

Odpowiednie zakwaterowanie można znaleźć w hotelach w bezpośredniej bliskości lodowca. Wszystkie obiekty partnerskie w regionach lodowcowych znajdują się na stronie www.gletscherhotels.at. Warto wiedzieć: Nocleg w większości hoteli przy lodowcu można zarezerwować wygodnie, podobnie jak karnet narciarski, online.


Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #austria #hintertux #lodowiec #alpy #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020