skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Alpejskie warunki w Sudetach za 1 zł

2013.03.29
Czarna Góra
Kliknij, aby powiększyć.
Czarna Góra
Słońce, błękitne niebo i… wspaniałe warunki śniegowe - tak tegoroczna wiosna wita nas w Sudetach. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla narciarzy. Po Świętach Wielkanocnych, w dniach 2 - 4 kwietnia w Czarnej Górze będzie można pojeździć za symboliczną złotówkę.
Tegoroczny marzec rozpieścił amatorów sportów zimowych obfitymi opadami śniegu i wieloma słonecznymi dniami, sprawiając, że końcówka sezonu była wyjątkowo udana. Wisienką na torcie jest oferta, którą Czarna Góra chce podziękować narciarzom i snowboardzistom. Wszyscy, którzy odwiedzą ośrodek pomiędzy 2 a 4 kwietnia kupią całodzienny karnet (ważny od godziny 9:00 do 16:00) za symboliczną złotówkę. - To był udany, trwający już ponad 100 dni sezon zimowy. Oferując karnety za złotówkę chcemy podziękować odwiedzającym nas narciarzom i snowboardzistom za spędzenie go z nami - mówi Arkadiusz Kitkowski, kierownik ośrodka Czarna Góra. - Warunki wciąż są znakomite. Zapowiadane są kolejne opady śniegu, wszystkie trasy codziennie przygotowujemy do jazdy, a jeśli dodatkowo dopisze zamówione już przez nas słońce, możemy spodziewać się zakończenia sezonu w alpejskim stylu. I to wszystko za złotówkę! - dodaje Pan Arkadiusz.

Czarna Góra
Czarna Góra

Będzie to też jedna z ostatnich okazji, aby pojeździć w naszych górach w tym sezonie, gdyż wraz z początkiem kwietnia większość ośrodków kończy pracę. Sezon w Czarnej Górze kończy się 7 kwietnia. - Zamykamy koleje linowe i wyciągi, ale już przygotowujemy się do sezonu letniego w którym czynna będzie kolej linowa na szczyt Czarnej Góry, trasa Turystyczna na Śnieżnik i Park Rowerowy Czarna Góra, a także do kolejnego sezonu zimowego. Mamy bardzo ambitne plany rozwoju naszej infrastruktury i już teraz pracujemy nad ich wdrożeniem. Gdy staną się one faktem z pewnością nasi klienci będą mieli sporo powodów do radości - zapewnia Pan Arkadiusz.

Źródło: ON Czarna Góra

skionline.pl
Tagi: #czarna góra #sudety

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com