skionline.pl stacje Austria Kraj Salzburski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Zell am See

Polskie Dni: Zell am See - Kaprun 2006
2006.05.13
Już wiadomo gdzie i kiedy odbędzie się kolejna, czwarta edycja "Polskich Dni". Tym razem przedstawiciele kultury, rozrywki, sportu i mediów zawitają do Zell am See - Kaprun - urokliwych miejscowości położonych w austriackich Alpach. Organizatorem i pomysłodawcą imprezy jest agencja TESTA Communications.
Salzburger Land - konferencja prasowa
fot. Stefan Zubczewski2004.10.04
(skionline.pl) 22 września odbyła się w Warszawie konferencja prasowa, podczas której przedstawiciele Salzburger Land przedstawili tegoroczną ofertę dla zwolenników aktywnego wypoczynku w zimie.
Letnia Grand Prix - konferencja prasowa
fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.08.12
Warszawa (skionline.pl) W ostatni wtorek, 10 sierpnia odbyła się w Warszawie konferencja prasowa poświecona Leniej Grand Prix w Skokach Narciarskich Zakopane 2004. W konferencji udział wzięli m.in. Paweł Włodarczyk - Prezes Polskiego Związku Narciarskiego oraz Lech Nadarkiewicz - Dyrektor Komitetu Organizacyjnego Letniej Grand Prix, którzy poinformowali zaproszonych dziennikarzy o szczegółach imprezy.
Test nart u podnóża Matterhorn
fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.08.12
Zermatt, Szwajcaria (skionline.pl) Skitest 2004 w Zermatt impreza umożliwiająca sprawdzenie nowości sprzętowych sezonu 04/05 u podnóża Matterhorn. Chętni na weekendowy test będą mieli do dyspozycji 21 kilometrów tras w Matterhorn Glacier Paradise.
Heinz Kuttin o Małyszu: Forma rośnie
2004.08.09
Adam jest w wielkiej formie, a ta rośnie i rośnie. Wciąż widzimy u niego duże rezerwy. Letni sezon to tylko przygotowanie do zimy i nawet gdyby Adam zajął w Courchevel piąte miejsce, oznaczałoby to dobry efekt treningów. Ale co zwycięstwo to zwycięstwo - mówi trener reprezentacji skoczów Heinz Kuttin - czytamy w Gazecie Wyborczej
Znowu Małysz
Adam Małysz fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.08.09
Małysz wygrał już drugi konkurs w ramach Letniego Grand Prix na igelicie. Tym razem był najlepszy na dużej skoczni w Courchevel (Francja), wyprzedzając Austriaka Hoellwartha i Słoweńca Benkovicia. Małysz jest zdecydowanym liderem po dwóch konkursach z kompletem 200 punktów. Następne konkursy Letniego GP w Zakopanem 4 i 5 września - piesze Dziennik Polski
TIMEZONE na ispovision
2004.02.03
Odzież ze znakiem Timezone, marką stworzoną w 1993 przez Wolfgang’a Endler - Ross’a pod patronatem firmy odzieżowej Escape GmbH, łączy naturalny styl, nowoczesny krój i wysoką jakość. Najnowsza kolekcja jesień / zima 04/05 jest nowatorska i dynamiczna, a inspiracji przy tworzeniu projektów szukano wśród sportów motorowych.
VOLVO SportsDesign FORUM
fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.02.02
VOLVO SportsDesign FORUM, międzynarodowe spotkania projektantów, to już cykliczna impreza, której pomysłodawcami są ISPO - organizator największych światowych targów o tematyce sportowej oraz Volvo Car Corporation; pierwsza edycja imprezy obyła się w trakcie ISPO WINTER, kolejna podczas ISPO SUMMER
Nowy vice prezes sprzedaży na US Pony Apparel
2004.01.07
Michael Brosnahan został mianowany przez dział marketingu, vice prezesem działu sprzedaży na Stany Zjednoczone Pony Apparel. Na tej nowo stworzonej pozycji, Brosnahan będzie zarządzał wszystkimi aspektami operacji sprzedaży działu ubiorów Pony International, urzędując w głównej siedzibie w Santa Barbara.
Eurosport odnotował rekordowe wyniki oglądalności
2003.12.02
Warszawa (skionline.pl) Kanał Eurosport odnotował rekordowe wyniki oglądalności podczas inauguracyjnych zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Liczba widzów podczas relacji na żywo z konkursu rozegranego w Kuusamo w sobotę 29 listopada w najwyższym momencie osiągnęła 1 320 000*.
poprzednie13 - 22 z 22następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021