skionline.pl stacje Austria Kraj Salzburski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Zell am See

Niezapomniane chwile - pomiędzy lodowcem, górami i jeziorem
Niezapomniane chwile - pomiędzy lodowcem, górami i jeziorem
2019.05.30
Położony w sercu austriackich Alp region Zell am See-Kaprun to dla miłośników natury i urlopowiczów prawdziwy raj na ziemi. U stóp potężnego Kitzsteinhornu (3203 m n.p.m.), nad przejrzystymi wodami Zeller See, na skraju Parku Narodowego Wysokie Taury spełniają się wszelkie wakacyjne marzenia.

Budowa 10-osobowej gondoli w Zell am See
2017.06.26
Słynną kolej Areitbahn w Zell am See po 29 latach funkcjonowania zastąpi nowoczesna 10-osobowa gondola areitXpress, dzięki czemu liczba pasażerów, przewożonych na tym odcinku w ciągu godziny, wzrośnie aż o połowę. Prace budowlane rozpoczęły się końcem kwietnia, a otwarcie kolei zaplanowano na listopad 2017.
Lodowiec, góry i jezioro: bezkompromisowy urlop w regionie Zell am See-Kaprun
Lodowiec, góry i jezioro: bezkompromisowy urlop w regionie Zell am See-Kaprun
2017.05.02
Po co wybierać, skoro można mieć wszystko naraz? Zell am See-Kaprun w sercu austriackich Alp to prawdziwy urlopowy raj. Tu spełniają się marzenia - miłośników wędrówek i wspinaczek, rodzin i par, rowerzystów oraz downhillowców, łowców adrenaliny, smakoszy, amatorów jogi i zapalonych golfistów. Kto ceni sobie różnorodność, pokocha Zell am See - to raj dla wszystkich, którzy nie lubią kompromisów.
Zima 2.0 w Zell am See-Kaprun © Schmittenhöhebahn AG
Nowy wymarzony zjazd, gondole Jukeboxx, Ski ‘n’ Brunch: Zima 2.0 w Zell am See-Kaprun
2016.12.05
Na początku listopada w Zell am See-Kaprun w jako jednym z pierwszych regionów wystartował kolejny sezon narciarski. Ten jedyny w regionie Salzburga kompleks sportowy zlokalizowany na lodowcu już od października oferuje idealne warunki do jazdy na nartach.
Nowości w Zell am See - Kaprun w sezonie 2016/2017
Nowości w Zell am See - Kaprun w sezonie 2016/2017
2016.07.11
Niezwykle popularny wśród polskich narciarzy region Zell am See - Kaprun szykuje na najbliższy sezon zimowy dwie duże inwestycje. Pierwsza z nich to zamiana orczyków Schmiedingerlifte na 8-osobową kolej krzesełkową Schmiedingerbahn, drugą jest budowa 10-osobowej gondoli zellamseeXpress. Zmiany te wiążą się również z poszerzeniem terenów narciarskich oraz ulepszeniem systemu naśnieżania.
Narty w samochodzie - przepisy na austriackich drogach
Inspektor Kurt Möschl fot. J.Ciszak / skionline.pl2014.09.05
Od dłuższego czasu nasze i tak pełne skrzynki mailowe zasypywane są powtarzającym się pytaniami od narciarzy planujących podróż do Austrii samochodem. Jakie przysługują nam prawa w momencie kontroli drogowej, czy możemy przewozić narty w samochodzie, gdzie i kiedy używać łańcuchy lub, co na wypadek, gdy nie mamy gotówki, by zapłacić mandat? - to dylematy najczęściej nurtujące naszych rodaków.
7. lipca - rakiety w mleku
fot. aktywnelato.pl / Jacek Ciszak2010.07.07
Dziś, po kilku deszczowych dniach, w końcu zobaczyliśmy słońce. Poranek jednak wciąż w chmurach, między którymi wędrowaliśmy po lodowcu na rakietach śnieżnych. Spacer i sprzęt (a jakże!) zorganizowała Kasia Strama. Widoków nie wiele, za to trochę ruchu na sprzęcie innym niż zwykle :-)
6. lipca 2010 - wtorek w strugach deszczu...
2010.07.06
Wczorajszy rafting mokry i udany! Po odzianiu w pianki i krótkim szkoleniu w centrum raftingowym w Taxenbach towarzystwo wypłynęło na rwące wody rzeki Salzach. Pokonanie kilkunastokilometrowego, niezbyt trudnego odcinka (3 w skali 1 - 10) zajęło uczestnikom ponad 2 godz. Z pontonu wprost na parkiet przemieścił się Rafał Maserak, by z "lekkim poślizgiem" poprowadzić codzienne warsztaty taneczne. Jak aktywnie, to aktywnie!
Program Polskich Dni - Kaprun 2010
2010.06.29
Oto jak przedstawia się program Polskich Dni w Zell am See - Kaprun 2010.
Polskie Dni w Zell am See-Kaprun 2010 - aktywnie po raz ósmy!
2010.06.29
Każdy kolejny rok to dla Polskich Dni w Zell am See - Kaprun nowe wyzwania, rekordy, nowe dyscypliny i atrakcje, nowi goście. Niezmienny jest jedynie cel - promocja aktywnego wypoczynku: spędź wakacje z rodziną, w ruchu! Do uprawiania sportu i zabawy zachęcać będą, jak co roku, zaproszone Gwiazdy.
"Sun, Snow & Party Week" w Zell am See - Kaprun - sport i muzyka w przepięknej scenerii
Franz Klammer fot. skionline.pl2008.02.29
Tegoroczna edycja imprezy "Sun, Snow & Party Week", która co rok wieńczy sezon zimowy w Zell am See - Kaprun, odbędzie się w dniach od 29 marca do 4 kwietnia, a uświetnią ją swą obecnością takie gwiazdy jak Franz Klammer, legendarny zespół Smokie oraz austriacka wokalistka Naddel.
Europa Sportregion kusi atrakcjami
fot. volvo c30 ice camp2007.02.09
Już za tydzień, w sobotę 17 lutego, pod szczytem lodowca Kitzsteinhorn rozpocznie się niezwykła impreza - Volvo C30 ICE CAMP. Gratka to szczególnie dla amatorów freestyle’u i freeride’u. Zarówno w wydaniu narciarskim, jak i snowboardowym.
poprzednie1 - 12 z 22następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021